Horoskop lásky 2021: Tři znamení čeká v osobním životě velké překvapení

Jaký bude rok 2021 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu? Podle horoskopu se budeme osvobozovat od všech předsudků, jak to ale bude vypadat s naší láskou a milostnými vztahy? Hvězdy mluví o třech znameních, která mohou očekávat velké překvapení v osobním životě. Jedno z ohnivých se ale také dočká velkého mezníku v osobním životě.

Podle horoskopu na rok 2021 mluví hvězdy o tom, že zemská znamení jako je Býk, Kozoroh a Panna mohou čekat pořádné milostné bouře. V roce 2021 je pro tato znamení velká šance, že potkají někoho, kdo převrátí jejich svět naruby, a bude to tak vážné, že budou uvažovat o svatbě.

Po strastiplné cestě hledání toho pravého partnera se i Lvicím konečně podaří najít někoho, komu budou říkat spřízněná duše. Měl by to být dobrodružný a zábavný muž ve znamení Vah. Lvice budou v roce 2021 opačné pohlaví přitahovat jako magnet.

Rok 2021 nám nabídne i schopnost rozhodování se o našich vztazích. Kdy je čas vše odvolat a kdy je lepší počkat, až se vše uklidní? Hvězdy nám v tomto rozhodování dopřejí chladnou hlavu.

Jak na tom budou ostatní znamení zvěrokruhu v lásce?

Beran

Beran bude doslova zamilovaný do své práce, což se už dlouho nestalo. Věnujte se však i odpočinku a buďte v harmonii. Pozor si dejte na muže z minulosti, který se opět objeví ve vašem životě, aniž byste si to někdy dokázali představit. Tento muž vám může zkomplikovat život.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Berana.

Býk

Na začátku roku budete mít pocit, že je vaše láska a vztah jen iluze a nereálný stav. Budete z toho nešťastní a zoufalí. Na jaře se už situace změní, a přestože nebudete vědět, co přesně chcete, můžete se dočkat nových začátků spojených s uzavřením minulosti. Na podzim budete více pracovat než řešit svůj vztah, a to vám přinese stabilitu. Na konci roku váš partner překoná překážky a vedle nové jiskry vás čeká i skvělý sex.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Býka.

Blíženci

Na začátku roku budete cítit beznaděj a nebude vám úplně dobře. Budete chtít odjet na dovolenou nebo někam s partnerem a nepůjde to. Buď budete sami, nebo on nebude chtít. To se však poměrně náhle změní. Najde se člověk, který vás bude tlačit k tomu, abyste konečně se svojí situací něco udělali. Protože budete chtít jistoty, chvíli se budete rozhodovat. Nakonec se ale zamilujete, pravděpodobně do člověka, kterého znáte z minulosti. Společně překonáte všechny překážky a budete zažívat spoustu lásky a pochopení. Zadaní mohou obnovit vztah doma, na konci roku se ale budou rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Objeví se totiž někdo nový.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Rak

Váš partner pro vás na začátku roku bude představovat stabilitu a klid a vy si uvědomíte, že je pro vás velkým přínosem. Na jaře vás někdo bude odrazovat od konfliktů spojených s přitažlivostí a flirtováním. Podzim bude ve vašem partnerství plný hojnosti a velkých změn. Možná se vám bude zdát, že vás partner manipuluje, ne však v negativním slova smyslu. Díky jeho snahám si spíše uvědomíte, že jste jeho splněný sen. Na konci roku budete v partnerství zavírat oči. To vám sice přinese klid a harmonii, nebudete ale pořádně vědět, co opravdu chcete.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Raka.

Lev

Začátkem roku vám osud bude přát a možná se hodně posunete ve vztahu. Váš partner se bude cítit hodně osamoceně. Uvědomí si však, co ve vás má za poklad, a začne fungovat jako nikdy předtím. Na jaře vám napíše zprávu, že o vašem vztahu hodně přemýšlel a že vás opravdu miluje. Díky tomu se váš vztah posune do další úrovně. Začnete znovu a bude to láskyplné i vášnivé. Na konci roku přijde velká změna – dost možní i žádost o ruku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Lva.

Panna

Začátkem roku nebudete vědět, co v partnerství chcete. Jediné, čím si budete jisti, je touha po klidu a pohodě. Toho se vám ale příliš nedostane, proto na jaře nastane období rozhodování, zda přijmout změnu, která vám přinese vášeň a nový vztah plný lásky a sexuální přitažlivosti. Budete mít pocit, že je všechno beznadějně ztraceno a budete potřebovat partnerskou jistotu. Na konci roku už budete ve vztahu, po kterém toužíte, s tím, koho jste si vybojovali. A budete šťastní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Pannu.

Váhy

Na začátku roku prožijete období, kdy budete mít všeho dostatek. Lásky i přízně partnera. Vztahy vlastně nebudete vůbec řešit, protože vás nic nebude trápit. Na jaře se situace změní, protože se vám vrátí do života někdo z vaší minulosti. Bude to někdo, kdo se vůči vám zdál být chladný a odměřený. Jeho pohled se ale nejspíš změnil, takže se s vámi bude chtít stýkat a posunout váš vtah dál. Díky tomu si užijete podzim plný lásky. A ačkoliv se vám nebude chtít, na konci roku bohužel budete muset řešit své vztahové komplikace.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Štír

Na začátku roku budete překonávat překážky, a to ve spojitosti s žárlivostí a rozhodováním se v rámci vašeho vztahu. Ve vašem životě se může objevit někdo nový, k němuž vás to bude táhnout tolik, že dokonce budete přemýšlet o rozchodu s vaším partnerem. Na jaře budete zavírat oči před tím, že většinu času věnujete práci, která pro vás bude splněným snem. Na podzim se pravděpodobně bláznivě zamilujete do osudového člověka, který do vašeho života přinese jistoty a naplňující vztah.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Štíra.

Sledujte turecký seriál Zasněná láska online v archivu iPrima.cz

Střelec

Na začátku roku se možná rozejdete s iluzí, kterou žijete už dlouhou dobu. Uvědomíte si realitu a to, co ve skutečnosti ve vašem partnerství prožíváte, a začnete to řešit. Překonáte všechny překážky, i když to bude dost náročné. Na jaře si s partnerem popovídáte a začnete se na váš vztah dívat z jiného úhlu pohledu. Na podzim pak definitivně přestanete před všemi problémy zavírat oči a začnete je jeden po druhém řešit. To do vašeho života může přinést velkou změnu i lásku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Kozoroh

Na začátku roku budete řešit důležité životní záležitosti a přijdou i určité změny. Budou se týkat především vašeho partnera, který bude mít dojem, že vaše láska je pouze iluze. Kvůli tomu bude stagnovat a přestane se snažit. Na jaře se vše změní a vaše polovička začne jednat. Může na vás i žárlit, ale získáte díky tomu pocit jistoty. Podzim může přinést beznaděj, protože se nedokážete rozhodnout a překonat překážky v souvislosti s rozchodem. Koncem roku budete zamilovaní, váš partner ale bude muset zabojovat, protože mu nebudete nic věřit.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Kozoroha.

Vodnář

První měsíce budete ve partnerství překonávat překážky, které však budou zdolatelné. Můžete se i zamilovat a potkat někoho nového, což vás trochu vyděsí, protože doma máte partnera. Na jaře budete před vším zavírat oči a nebudete chtít nic řešit. Podzim přinese pro váš vztah zásadní a nezbytné změny. Na konci roku se ale zamilujete a budete se cítit opravdu šťastní. Měli byste si s partnerem některé věci vyříkat a zaměřit se na to, co oba chcete. Pomůže vám to ve vztahu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Ryby

Na začátku roku budete hodně pracovat na vztazích a bude to pro vás obrovským přínosem. Otevřou se vám nové možnosti, které budete s partnerem vnímat oba. V létě můžete zbořit něco, co stálo na špatných základech, a postavit nové, funkční. Podzim přinese změny, a to hodně zásadní. Na konci roku se vypořádáte se všemi překážkami, které vás zastihly, a do života se vám vrátí lehkost a láska.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.