Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Horoskop lásky pro únor 2020. Kdo se v únoru zamiluje?

Po náročném lednu se nám trochu uleví, únor i tak přinese několik změn, se kterými budeme bojovat. Jak na tom bude láska a naše milostné vztahy?
Vydáno: 02.02.2020
Horoskop lásky pro únor~2020. Kdo se v únoru zamiluje?
Autor: iStock Horoskop lásky pro únor~2020. Kdo se v únoru zamiluje?

Únor nám opravdu uleví ve všech oblastech, naše myšlení se projasní, utřídíme si myšlenky díky nástupu planety Merkur. Od poloviny února se nám vleje nová krev do žil, jež nás nakopne a začneme řešit věci, které dlouho odkládáme. A kreativita? Ta se výrazně připojí.

Jak budou vypadat naše milostné vztahy a partnerství během února 2020?

Horoskop

Bleskový horoskop na únor 2020: Kdo by měl poslechnout rady staršího?

Berana čekají nové začátky

Na začátku měsíce dostanete zprávy, které vás hodně zaujmou, ale vypadá to hodně i na stagnaci ve vašem vztahu, což se vám moc líbit nebude, a tak začnete věci řešit a překonávat překážky. A opět od začátku – prostě přijdou nové začátky, které vám pomůžou.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk bude řešit manipulaci partnera

Ani Býkům se téma vztahy v únoru nevyhnou obloukem. Naopak, vztahy a manipulaci partnera budou nuceni vyřešit. Nenechte se vmanipulovat někam, kam nechcete. To se vám podaří a užijete si skvělý vztah.

 Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci si únor užijí

Blíženci zažijí v únoru partnerské štěstí. Na začátku měsíce vás čeká velká láska a zamilování plné radosti. A váš vztah se posune dál, aniž byste pro to něco musela udělat. Bude to zásadní pro vás i pro vašeho partnera. Partnera ke konci měsíce potrápí určitá beznaděj, protože kolem vás budou i jiní muži.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Horoskop

Horoskop 2020: Jaký den v roce bude pro vás ten nejšťastnější?

Rak zažije skvělý sex

Raka čekají v únoru velké změny jak po intimní, tak i po pracovní stránce. Na začátku února můžete mít úžasný sex s někým, s kým se o tom už dlouho bavíte nebo spolu koketujete či flirtujete. Pak dojde k náhlému ukončení a vy získáte novou práci, z níž budete mít obrovskou radost, a může se stát, že začnete vztah plný lásky a zamilovanosti.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev uslyší "miluji tě"

Lev se konečně dočká lásky. Ve vztahu pocítíte jistotu, což přinese uzavření některých starých záležitostí. Dokončíte, co jste už dlouho odkládala, a pak přijde změna a partner vám řekne, že vás má rád. Budete však muset na vztahu pracovat. Je mezi vámi nějaké tajemství, které je osudové.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna zažije milostné drama

Panny si užijí trochu dramatu s dobrým koncem. Na začátku měsíce začne váš partner žárlit a bude chtít, abyste se s něčím nebo s někým rozešla. Možná se rozejdete vy dva. On však zažije beznaděj, v půlce měsíce si odpočine a pak může znovu dojít k rozchodu nebo nějakému konfliktu a dostanete od něj zprávu týkající se přízně osudu a jeho osoby. 

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy budou bojovat v partnerském životě

Váhy si budou užívat klidu do doby, dokud někoho zajímavého nepotkají, což se stane brzy. Ve vašem vztahu je teď vše zalité sluncem. Na dovolené jste si všichni odpočinuli a navíc se snažíte podnikat výlety i o víkendech a rodina to ocení. Koncem měsíce můžete někoho zajímavého potkat a trochu vám to pomotá hlavu.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír zažije změnu v rodině

Štíři se v únoru nepřestanou divit, jak se někteří dokážou změnit. Muž, který k vám byl doposud studený a odměřený, změní svůj přístup a celý váš vztah posune a on se přizná, že na vás žárlil. Objeví se i jiný muž, který se do vás zamiluje, překoná všechny překážky a bude mít možnost začít vztah. 

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec znovu nalezne vztah

Střelec bude prožívat i v oblasti vztahů změny. Ztráty, které jste prožívala v minulosti, se mohou změnit, protože přicházejí nové začátky a něco nového se vám objeví v životě. Což vám může přinést vztah a jistoty, které jste dlouho hledala, a budete se cítit jako pravá partnerka. Možná přijde i přírůstek do rodiny.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh se potká s další změnou

Do života Kozoroha přijde nějaká akce, ale vzápětí po této akci přijde nějaké náhlé ukončení. S někým, s kým jste se přitahovali, to skončí a osud vám přinese něco nového. Seznámíte se s někým hodně dominantním, kdo se k vám bude chovat až majetnicky. Pak se s něčím rozejdete a odkryjete nějaké tajemství týkající se přitažlivosti. Na konci měsíce se potkáte a začnete nový láskyplný vztah.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář bude jako na trní

Čeká vás měsíc plný velké lásky, kterou si budete dávat vzájemně najevo a bude vás to bavit. Čekají vás nové začátky ve vztahu a uvědomíte si, že v partnerovi máte jistotu. Na konci měsíce se začnete rozhodovat, zda s ním ve vztahu zůstat. 

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby naleznou klid

Ačkoliv na začátku měsíce prožijete klid, někdo vás později začne manipulovat, osud vám však bude nakloněn. Vše vyřešíte a následně vám někdo, koho milujete, přinese klid, lásku a vy se ještě více zamilujete. Možná pojedete na dovolenou nebo si užijete pohodu a začnete přemýšlet nad novým vztahem, kterého se budete obávat. Na konci měsíce už budete zamilovaná a možná se i přestěhujete. V každém případě se vše urychlí a vy si splníte sen v podobě partnera, kterého milujete.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: znamení zvěrokruhu, předpověď na únor, horoskop na únor, horoskop na měsíc, měsíční horoskop, předpověď na měsíc, únor 2020