Horoskop na únor: Kdy můžete na úspěch vsadit všechny karty?

Každé znamení zvěrokruhu má v únoru podle horoskopu jiné dny, kdy se mu bude dařit. Jaké dny jsou určené právě vám?

Únor 2021 bude podle horoskopu o něco klidnější než leden. Podle astrologie se máme ponořit hlavně do práce, a zapomenout tak na pochmurné myšlenky (a dost možná i na společenskou situaci). Důležité je být pozitivní.

Skvěle nám k tomu pomůže planeta Venuše, ta z nás vytvoří v budoucích dnech tvory společenské a okouzlující. Energie planety nás přímo nabádá k tomu, abychom zazářili na pracovním poli, získali nové klienty nebo oslnili šéfy.

Ani s láskou to v únoru nebude tak špatné. Více se dozvíte v horoskopu sexu a lásky na únor 2021.

Beran

Ideální dny pro úspěch: 11, 13, 14, 24, 25

Začátkem měsíce pocítíte beznaděj. Uvíznete v nějaké neřešitelné situaci, což vás trochu rozhodí. Pak se vše stabilizuje, a to včetně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk

Ideální dny pro úspěch v únoru: 11, 13, 19, 24, 25

Začátkem měsíce budete řešit s partnerem váš vztah a můžete se dohadovat. Následně se věci a stavy zrychlí a mezi vámi... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci

Nejlepší dny pro Blížence: 11, 13, 14, 24, 25

Na začátku měsíce se vám partner svěří, že ho někdo okradl nebo podvedl. V únoru budete hodně řešit především odpočinek, protože... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Úspěšné dny pro Raky: 13, 14, 15, 16, 24, 25

Už začátkem měsíce se můžete dozvědět významnou zprávu od partnera nebo od někoho z příbuzných. Třeba to, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev

Nejlepší dny pro úspěch v únoru: 13, 14, 17, 18, 24, 25

V počátcích měsíce budete nuceni uzavřít minulost a začnete se konečně zabývat přítomností a budoucností. Partner bude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Úžasné dny v únoru pro úspěch a všechny Panny: 9, 11, 12, 13, 19, 24

Čeká vás spousta práce, a to hned na začátku měsíce. Budete i hodně unavení, protože na nic jiného nebudete mít čas. Můžete odhalit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy

Ideální dny pro úspěch v únoru: 11, 13,19, 20, 21, 24, 25

Začátek února pro vás bude hodně akční a budete i hodně aktivní. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Úžasné dny pro Štíry, kteří chtějí zažít úspěch v únoru: 13, 14, 24, 25, 26

V počátcích měsíce budete mít majetnické sklony k hojnosti sklizně, která vás čeká. Nebudete se chtít ničeho vzdát, vždyť jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Nejlepší dny pro úspěch a štěstí v únoru: 13, 14, 24, 25, 26

Už na začátku měsíce může přijít nečekaná zpráva, že se ukončuje vaše práce nebo nějaký projekt. Budete se rozhodovat a zavírat... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Kozoroh a jeho ideální dny pro úspěch: 13, 14, 24, 25

Od začátku února budete plodní ve všech oblastech života. Pokud toužíte po rodině, tak tohle je tím nejlepším obdobím. Přijde také... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Ideální dny pro úspěch u všech Vodnářů: 13, 24, 25

Začátkem února se budete rozhodovat, jak naložíte se svojí prací a se svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší flirt, který... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ryby a jejich ideální dny pro úspěch v únoru: 13, 14, 24, 25

Váš mazlíček bude mít nějaké trápení a vy s ním budete muset jít k veterináři, neodkládejte to. Možná zažijete i nějaké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.