Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Radim? Pak vám osud nadělil optimismus a kamarádství

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Radim, dali mu s ním do života i velké ideály a fyzickou sílu.
Vydáno: 25.08.2019
Radim 25.8.
Autor: istock.com Radim 25.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Radimové jsou optimističtí, idealističtí, věčně usilující o nabytí moudrosti. Mají tendenci každou akci zakládat na velkém ideálu, na svém přesvědčení a jsou ochotní ve jménu jeho dosažení složit i nějakou tu oběť. Mají touhu po vyšším vzdělání, pokud je jim odepřeno, jsou zdrcení. Radimové se ale nevzdávají, velkou přičinlivostí a nezvyklým úsilím vzdělání nakonec dosáhnou.

Milují cestování, nejlépe cesty za dobrodružstvím těla i ducha. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Jsou také velmi fyzicky zdatní, proto se není co divit, že je přitahuje sport a všechny adrenalinové aktivity. Jsou společenští, v každém člověku obvykle nejdříve vidí jeho lepší stránku. Ve výběru přátel by však Radimové měli být opatrní a nedůvěřovat každému, protože právě oni bývají často vystaveni intrikám a zradě druhých lidí.

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům, horší už to s Radimy mívají jejich životní partneři. Radimové totiž potřebují dost velkou míru osobní svobody, což druzí nemusí vždy chápat a akceptovat.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie