Jmenujete se Radim? Pak vám osud nadělil optimismus a kamarádství

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Radim, dali mu s ním do života i velké ideály a fyzickou sílu.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Radimové jsou optimističtí, idealističtí, věčně usilující o nabytí moudrosti. Mají tendenci každou akci zakládat na velkém ideálu, na svém přesvědčení a jsou ochotní ve jménu jeho dosažení složit i nějakou tu oběť. Mají touhu po vyšším vzdělání, pokud je jim odepřeno, jsou zdrcení. Radimové se ale nevzdávají, velkou přičinlivostí a nezvyklým úsilím vzdělání nakonec dosáhnou.

Milují cestování, nejlépe cesty za dobrodružstvím těla i ducha. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Jsou také velmi fyzicky zdatní, proto se není co divit, že je přitahuje sport a všechny adrenalinové aktivity. Jsou společenští, v každém člověku obvykle nejdříve vidí jeho lepší stránku. Ve výběru přátel by však Radimové měli být opatrní a nedůvěřovat každému, protože právě oni bývají často vystaveni intrikám a zradě druhých lidí.

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům, horší už to s Radimy mívají jejich životní partneři. Radimové totiž potřebují dost velkou míru osobní svobody, což druzí nemusí vždy chápat a akceptovat.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.