Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Radim? Pak vám osud nadělil optimismus a kamarádství

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Radim, dali mu s ním do života i velké ideály a fyzickou sílu.
Vydáno: 25.08.2019
Radim 25.8.
Autor: istock.com Radim 25.8.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Radimové jsou optimističtí, idealističtí, věčně usilující o nabytí moudrosti. Mají tendenci každou akci zakládat na velkém ideálu, na svém přesvědčení a jsou ochotní ve jménu jeho dosažení složit i nějakou tu oběť. Mají touhu po vyšším vzdělání, pokud je jim odepřeno, jsou zdrcení. Radimové se ale nevzdávají, velkou přičinlivostí a nezvyklým úsilím vzdělání nakonec dosáhnou.

Milují cestování, nejlépe cesty za dobrodružstvím těla i ducha. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Jsou také velmi fyzicky zdatní, proto se není co divit, že je přitahuje sport a všechny adrenalinové aktivity. Jsou společenští, v každém člověku obvykle nejdříve vidí jeho lepší stránku. Ve výběru přátel by však Radimové měli být opatrní a nedůvěřovat každému, protože právě oni bývají často vystaveni intrikám a zradě druhých lidí.

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům, horší už to s Radimy mívají jejich životní partneři. Radimové totiž potřebují dost velkou míru osobní svobody, což druzí nemusí vždy chápat a akceptovat.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama