Narodili jste se ve znamení Ryb? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Přátelské znamení Ryb ovládané planetou Neptun je posledním z astrologického zvěrokruhu. Lidé narození v tomto znamení, tedy v období od 19. února do 20. března, bývají velmi citliví, velkorysí, s obrovskou fantazií a vždy ochotní pomáhat druhým, aniž by čekali, že se jim to vrátí. Jaké další vlastnosti dělají z Ryb znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

1. Mají obrovskou intuici

Pokud znáte někoho narozeného ve znamení Ryb, pak nejspíš víte, že spoustu věcí vycítí. Ryby mají totiž velkou intuici, jako kdyby měly nějaký šestý smysl. Díky své vnímavé povaze snadno odhadnou skutečné úmysly ostatních lidí. Potřebujete-li poradit, když se nemůžete rozhodnout, požádejte o názor Rybu.

2. Jsou velkorysé

Životním krédem Ryb je: pomáhej všem. Jsou šťastné, když mohou sdílet své štěstí s ostatními. Pokud jde o dary a pozornost, jsou mimořádně velkorysé a můžete se na ně spolehnout, když potřebujete pomoc. Ve vztazích jsou Ryby jedněmi z nejvíce milujících a pečujících partnerů, jaké můžete mít, a velmi těžce nesou každou křivdu. Díky lásce, kterou Ryby dávají ostatním, jsou z nich skuteční přátelé.

3. Jsou loajální

Ryby udělají všechno pro to, aby se ti, které mají rádi, cítili šťastní a výjimeční. Ve vztazích, ať už přátelských nebo mileneckých, jsou Ryby velmi oddanými a věrnými partnery, kteří se snaží každý den dělat pro své blízké jen to nejlepší. Jsou doslova ve svém živlu, když mohou o někoho pečovat.

4. Jsou pohodové

Ryby mají velmi klidnou a vyrovnanou povahu. Spokojí se téměř s čímkoli a je snadné s nimi vyjít. To je také důvod, proč jsou u svých přátel oblíbené. Všichni jsou s nimi rádi, protože se s nimi dá snadno domluvit, a jejich přítomnost je uklidňující. Pokud tedy Ryby samy chtějí.

5. Jsou přizpůsobivé

Rybám nedělá potíže zvyknout si na nové lidi nebo nová místa. Díky své mimořádně empatické povaze vycítí pocity ostatních a mohou se jim snadno přizpůsobit. Snadno najdou společnou řeč s lidmi ze všech oblastí jejich života.

6. Jsou velmi citlivé

Ryby jsou nejcitlivějším znamením zvěrokruhu. Mají schopnost naladit se na nejhlubší pocity druhého člověka. Až tak, že někdy cítí to samé, co ostatní. Díky tomu z nich bývají spolehliví přátelé. Takoví, kterým voláte jako prvním, když vám někdo zlomí srdce nebo jste dostali výpověď v práci.

7. Mají obrovskou fantazii

Fantazie Ryb je nepřekonatelná. Jsou to sentimentální snílci s velkou dávkou představivosti a řadou brilantních nápadů. Není proto překvapivé, že se v tomto znamení narodilo plno umělců - hudebníků, filmařů, spisovatelů, módních návrhářů...

8. Jsou mírumilovné

To poslední, co Ryby chtějí, jsou hádky a boje. Protože milují lásku, potřebují mít kolem sebe mír a klid. Jsou to milující lidé, takže si můžete být jisti, že pokud se ve vašem životě něco pokazí, váš přítel Ryba se bude snažit dát to do pořádku. Nedělá jim potíže říct promiň a nikdy nevydrží být dlouhé uražené.

9. Jsou velmi kreativní

Ryby jsou velice tvořiví tvorové, potřebují neustále nějakou inspiraci, aby uspokojily své tvůrčí duše. Pokud svou fantazii využívají dobrým směrem, mohou být velice úspěšné. I když si to Ryby často neuvědomují, inspirují svou kreativitou i své okolí. Nenechte se proto překvapit, když přijdou s nejbláznivějším nápadem na spontánní výlet nebo noc.

10. Jsou to romantici

Ryby mají v sobě spoustu lásky a chtějí ji sdílet s ostatními. Umí být velmi romantické a mají silnou touhu, aby se lidé v jejich okolí cítili šťastní. Díky těmto vlastnostem jsou to neuvěřitelní milenci. Jen potřebují cítit, že jsou potřebné a oceňované.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.