Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Vzdušné znamení Vodnáře je v astrologii považováno za pozitivní. Lidé narození v období od 21. ledna do 20. února jsou dobrodruzi a cestovatelé, kteří nikdy nejdou s davem. Mají originální, někdy dokonce převratné myšlenky, bystré myšlení, milují nezávislost, jsou upřímní a tolerantní. Jaké další vlastnosti dělají z Vodnářů znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

1. Jsou to intelektuálové

Vodnáři milují rozhovory se vzdělanými lidmi. Potřebují mít vedle sebe partnera, který je bude uspokojovat nejen na fyzické úrovni, ale který se jim vyrovná i svým intelektem. Touží po poznání a téma, které je zaujme, potřebují prozkoumat ze všech úhlů pohledu. Jsou to velmi zábavní partneři, mají skvělé komunikační schopnosti a také spoustu témat, o kterých jsou schopni sáhodlouze hovořit.

2. Milují dobrodružství

Vodnáři bývají velmi aktivní, neustále jsou v pohybu a hledají nová dobrodružství. Potřebují žít život, který je vzrušující. Dobře si uvědomují, jak je svět krásný a jaká by byla škoda ho nepoznat. Nečekejte od nich, že se budou chovat jako ostatní. Spíš se připravte na pravý opak.

3. Jsou upřímní a zábavní

Zrozenci ve znamení Vodnáře mají na všechno vyhraněný názor a nebojí se ho říci nahlas. Platí u nich, co na srdci, to na jazyku. Jako vzdušné znamení jsou vtipní, upovídaní a zábavní a díky tomu se v jejich společnosti budete cítit dobře.

CO ČEKÁ VODNÁŘE V ROCE 2020? PŘEČTĚTE SI VELKÝ ROČNÍ HOROSKOP

4. Potřebují nezávislost

Vodnáři jsou velmi samostatní, chtějí dělat všechno po svém a sami, málokdy se spoléhají na pomoc svých partnerů. Potřebují být duchovně svobodní a potřebují čas, který budou mít jen pro sebe, kdy budou v klidu jen se svými myšlenkami.

5. Jsou velmi racionální

Vodnáři jsou jedním z nejracionálnějších a nejpraktičtějších znamení zvěrokruhu. Pokud máte sklony k tomu hodně utrácet, často reagujete přehnaně nebo jste přehnaně starostliví, pak se poohlédněte po nějakém Vodnáři, který vás dokáže patřičně usměrnit.

6. Jsou to rození vůdci

Vodnáři mají všechny předpoklady k tomu, aby se stali dobrými a přirozenými vůdci. Sice jsou poměrně rozlítaní a neuspořádaní, ale umí naslouchat svému šestému smyslu a spoléhají na intuici, což se jim vyplácí. Mají schopnost posouvat hranice tam, kde je to možné. A vždy si dělají věci raději po svém než tak jako všichni ostatní. I proto jsou často Vodnáři spojováni s vědou, vynálezy a novými technologiemi. Koneckonců ve znamení Vodnáře se narodila řada myslitelů, umělců a objevitelů, kteří svými myšlenkami předběhli dobu (např. W. A. Mozart, T. A. Edison, J. Verne, Galileo Galilei...).

7. Jsou oddaní

Přestože mají Vodnáři velký okruh přátel, málokoho si pustí k tělu. Pokud se to ale stane, bývá z toho velmi pevné přátelství. Na Vodnáře není snadné zapůsobit, ale pokud se vám to podaří, získáte věrného a starostlivého přítele na celý život. Vodnáři touží po tom, aby jejich blízcí byli šťastní, a udělají pro to cokoli.

8. Jsou to lidumilové

Vodnáři jsou obětaví, humánní, snaží se vyhýbat konfliktům a často se zapojují do aktivit, díky kterým mohou svět učinit lepším a spravedlivějším. Práce, kdy mohou dělat něco užitečného a potřebného, je naplňuje, proto nezřídka pracují pro různé neziskové, humanitární nebo sociální instituce.

9. Jsou nekonvenční

Jednou z nejsilnějších stránek Vodnářů je schopnost přijít s jedinečným pohledem na věc. Vždy přemýšlejí trochu jinak, posunují projekty úplně novým směrem. Jsou to (v dobrém slova smyslu) rebelové, kteří plavou proti proudu a svým revolučním myšlením bojují proti systému. I proto jim dělá potíže plnit běžné úkoly, nebo dokonce dělat rutinní a nudnou práci.

10. Jsou spontánní

Vodnáři jsou stále v pohybu. Milují dobrodružství, prozkoumávání světa. Jejich největším nepřítelem je monotónnost. Upřednostňují zaměstnání, která jim dávají pocit nezávislosti, ideální je pro ně práce na volné noze. Rychle se rozhodují a tato spontánnost z nich dělá zábavné společníky, s nimiž vždycky zažijete něco bláznivého a dobrodružného.

Jana P.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.