Astročlánky

31. prosince 2019 19:30

Petra Kloidová

Kdo v roce 2020 zazáří? Štěstí se usměje na Kozorohy, Vodnáře čeká velká láska

Horoskop 2020 mluví o změnách, které vedou ke stabalitě a nalezením nových směrů. Jaká znamení prožijí šťastný rok 2020?

Rok 2019 se pro některá znamení nesl ve stylu až turbulentních a nečekaných změn. Atmosféra změny bude přítomna i podle horoskopu na rok 2020, akorát v poněkud jiné formě.

Jupiter a Saturn budou pod vlivem Kozoroha, takže nastává čas na změnu a výměnu stráží. Změny v roce 2020 budou ve znamení stabilizace ve všech sférách veřejného života i v našem soukromí. Budeme se učit řádu, struktuře, která dává smysl. Čeká nás práce, píle a soustředění, které vede k cíli.

Kozorohům vstoupí do života šťastná náhoda

Horoskop 2020 je velice příznivý ke znamení Kozoroha. Kozorohy čeká něco zcela nečekaného. Mohou prožít neuvěřitelné věci, mohou se zázračně uzdravit, mohou zbohatnout (ale jen poctivou prací), mohou se osudově zamilovat, rozšířit rodinu, mohou dosáhnout nevídaného profesního vrcholu. Do života jim vstoupí i šťastná náhoda. Dá se říci, že v roce 2020 pro ně není nic nemožné. Významný rok mohou prožít i ti, kteří se nenarodili ve znamení Kozoroha, ale mají ve svém osobním horoskopu znamení Kozoroha, například ascendent v Kozorohu.

Panny a Býky čekají obraty k lepšímu

Ani znamení jako jsou Panny a Býci nebudou za příznivou situací Kozorohů zaostávat. Obě dvě znamení mohou zažít nečekané příznivé změny, obraty situace k lepšímu. Býci navíc mohou být překvapeni svojí aktivitou, touhou v životě ještě něco dokázat, osvobodit se od zátěže a povinností. Prožít ještě něco důležitého, intenzivního a nečekaného. Panny se budou rozhodovat, zda budou žít buď ve stagnaci, nebo zažijí něco nového.

Štíři se budou stěhovat

Příznivý rok prožijí i Štíři a Ryby. Rok 2020 Rybám do života vnese nečekanou životní energii, sílu, touhu jednat. Dost možná je čeká nová láska nebo oprášení té staré. Štíři budou za své úsilí spravedlivě odměněni. Navíc je potká přízeň osudu v podobě šťastných životních náhod. A pokud už nežijí s partnerem, tak se k němu brzy nastěhují. Jako blesk z čistého nebe vstoupí do života Rakům a Rybám příznivá náhoda, velká příležitost.

Ty méně příznivé, ale stejně překvapivé události se mohou dostavit do života Lvů, Štírů a Vodnářů narozeným zpočátku znamení. Sny se mají tendenci plnit Rybám, Rakům a Štírům narozeným ve druhé a třetí dekádě znamení.

Romantická láska čeká na Vodnáře

Velká romantická láska může vstoupit do života Vodnářům, Býkům a Rybám. Speciálně pro Vodnáře to bude ohromná změna. Ti konečně přestanou sami sebe odrazovat od lásky, protože odrazování jim přináší akorát pocit samoty a v tom jim není úplně dobře. Je nutné připustit si své city.

Sdílejte článek
Štítky láska horoskopy 2020 Kozoroh

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.