Velký horoskop na rok 2020 pro jednotlivá znamení

Jaký bude rok 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu? Pro jaká znamení bude nejpříznivější? Výjimečný bude pro všechna, protože rok 2020 je rokem předělovým. Podle tradiční astrologie končí jeden dvacetiletý cyklus a nový začíná. Každému z nás se v něčem bude měnit život. V čem přesně?

Chcete se o roku 2020 dozvědět něco víc?

Beran

Tento rok vám přinese mnoho nového, především v pracovní oblasti. Může to být nová práce nebo něco zcela nového ve vaší stávající práci, ale rozhodně něco, co jste ještě nikdy nedělala, a začnete od úplných a nekonkrétních začátků. Přesto se vám podaří to rozjet a budete velice plodná. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Berana.

Býk

Rok 2020 vám přináší velké změny, především v tom, že budete mít dostatek sil na řešení věcí, které jste dlouho odkládala a které se týkají lásky. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Býka.

Blíženci

Rok 2020 vám přináší milujícího partnera, který je ochoten pro vás udělat maximum a dává vám lásku náležitě najevo. Můžete se i přestěhovat nebo uvažovat o stěhování, případně o koupi nějaké chaty. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Blížence.

Rak

Pokud nebudete v roce 2020 zavírat oči a budete vědomě vnímat svého partnera, uvědomíte si, že je schopný pro vás udělat velkou změnu a přinést vám velké množství lásky a štěstí. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Raky.

Lev

V partnerství vám v roce 2020 partner přináší navázaní na to hezké z minulosti a bude myslet na to, abyste se cítila skvěle. Vrátí lásku, která už byla vyhaslá. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Lvy.

Panna

Rok 2020 vám přináší odpočinek od problémů, ztráty, které způsobí velké změny, a vy se začnete rozhodovat, zda zvolíte stagnaci a to, jak jste žila doposavad, nebo se rozhodnete na sobě pracovat a vše tak uzavřít. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Panny.

Váhy

Rok 2020 vám přináší pohodu, pocit, že se vám daří to, co jste si předsevzala, a také začnete něco nového, což vás bude nesmírně bavit a naplňovat. Budete plna vášně a energie. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Váhy.

Štír

Pokud nebydlíte s partnerem, tak vám může rok 2020 přinést i společné stěhování a konec problémů. To díky vašemu partnerovi, který vše vymyslí a zařídí. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Štíry.

Střelec

Beznaděj, která vás trápila delší dobu, vás v roce 2020 opustí a přestanete některé věci řešit. To vám pomůže překonat překážky a osud vám bude nakloněn ve všem, co uděláte. Budete mít energii všechno dokončit a uzavřít. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Střelce.

Kozoroh

Rok 2020 vám přináší obrovskou lásku a zamilovanost partnera. Možná vás požádá i o ruku nebo se vám vyzná z velkých citů, ale přinese i řešení beznaděje a konfliktů, které vám stojí v cestě. Někdo vás bude i odrazovat, nedejte na to. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Kozoroha.

Vodnář

Rok 2020 vám přináší velkou změnu spojenou s tím, že se přestanete odrazovat od lásky, protože odrazování vám přináší pocit samoty a v tom vám není úplně dobře. Připusťte si své city a to, že se nemusíte cítit osamocena. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Vodnáře.

Ryby

Rok 2020 vám přináší zamilovaného partnera, který s vámi bude chtít začít nový vztah nebo obnovit ten stávající tak, abyste oba zažili to nejhezčí, co si můžete přát. Pocit naděje, že se splní to, co jste si plánovala. Rozejdete se s minulostí, a sice se ztrátami, které jste zažila, zavíráním očí před problémy a rozhodováním, což přinese sex a velkou lásku. Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2020 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.