zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop lásky pro rok 2020: Jaká znamení čeká velká romantická láska?

Horoskop lásky
Horoskop lásky
kloidop , Vydáno: 03.01.2020
Horoskop 2020 mluví o novém roku plném změn, které vedou ke stabilitě a míru. Jak to bude u jednotlivých znamení v otázce lásky? Některé jedince čeká velká romantická láska, kterou znají z filmů.

reklama

V minulém roce lásku znovuobjevili Blíženci, do jejichž života vstoupily nové romantické vztahy nebo láska mateřská. Rok 2019 byl tématem lásky bohatý i pro Střelce. Těm se naskytly lepší příležitosti nejen v lásce, ale i v profesním životě a v otázce peněz. Jen si museli dát pozor na růžové brýle.

Horoskop 2019: Trefila se astrologie do vašeho osudu?

Horoskop lásky 2020

Horoskop na rok 2020 je velice příznivý – pro lidi, kteří mají rádi změny a výjimečné příležitosti. Ty se určitě naskytnou i v lásce, která se některým znamením rozhodně nevyhne. Některým více, jiným méně. Kdo se vášnivě zamiluje a koho čeká rozchod?

Velký horoskop na rok 2020

Velký horoskop na rok 2020 pro jednotlivá znamení

Berani překonají překážky

Jaro Beranům přinese velkou lásku a zamilovanost po těžké zimě. Náležitě si to užijete se vším, co přináší láska do života. Na podzim se věci, které dlouho stagnovaly, dají do pohybu. A vy vše vyřešíte. Koncem roku překonáte všechny překážky, které se objeví. Budou to překážky ne vždy příjemné, ale vám se podaří je zvládnout.

Celý horoskop 2020 pro Berany najdete tady

Býky čeká návrat do minulosti

Novoroční deprese kvůli partnerovi nakonec ustojíte a znovu mezi vámi zavládne velká láska. Je možné, že vás čeká i romantická dovolená. Navrátíte se k tomu hezkému, co bylo v minulosti. Jaro bude ve znamení milostných zpráv, které si budete vyměnovat mezi sebou. Partner vám dá najevo lásku, zamilovanost. Následně přijde i další velká změna ve vašem vztahu, který se posune dál. Jaký bude podzim a zima pro Býky?

Celý horoskop 2020 pro Býky najdete tady

Blíženci mají štestí v lásce

Blíženci vstoupí do nového roku už zamilovaní a v tom se jim bude dařit celý nadcházející rok. Možná s někým navážete nový vztah nebo se ve vašem vztahu probudí nová vášeň a láska a vy z toho budete náležitě čerpat. Láska na vás bude vidět. Pozor na období léta, kdy s vámi parner začne manipulovat. Vy si to ale nenecháte líbit.

Jak se povede Blížencům v novém roce? Tady najdete horoskop pro Blížence na rok 2020

Raci budou chtít odkrýt tajemství partnera

Začátek roku obdaří Raky energií, s kterou budou mít sílu bojovat proti problémům ve vztazích a překonat všechny krize. Na jaře se najednou váš vztah změní na harmonický a pohodový. Budete se muset naučit komunikaci, která je důležitá už u prvních problémů a nejasností ve vztahu. Na podzim bude mít před vámi partner tajemství, které byste chtěla znát.

Jak bude vztah Raků vypadat v roce 2020 v druhé polovině roku? Celý horoskop 2020 najdete tady

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Lvi prožijí vášeň

Lvi prožijí vášnivý rok a na konci 2020 je čeká změna. Na začátku roku vás ale partner nenechá na pokoji. Začne si dělat nároky, ačkoliv je váš vztah už spíše přátelský než milostný. Nová touha se znovu nastartuje.

Jak Lvi prožijí zbytek roku 2020 ve vztazích? Roční horoskop 2020 pro Lvy najdete tady

Panny zažijí tolik sexu jako nikdy

Partner se bude snažit váš vztah posilovat vzájemnou přitažlivostí, a dokonce zažijete i sexuální maratony. Jaro tak bude pokračovat v atmosféře zamilovanosti a vášnivosti. Partner se o vás bude opravdu starat a dá vám spoustu lásky a pozornosti.

Panny čeká v létě velká změna ve vztazích. Celý horoskop 2020 pro Panny najdete zde

Váhy možná přijmou žádost o ruku

Začátek roku není pro Váhy ve smyslu vztahů tím nejlepším, ale vše dobře dopadne. Na jaře zažijete obrovskou lásku – klidně i s dosavadním partnerem. Posun u Vah přijde na podzim, pokud nejste manželé, tak může přijít i žádost o ruku.

Jaký bude rok 2020 pro Váhy. Tady najdete celý horoskop 2020

Láska Štírů bude bláznivá

Štíři budou mít stejně jako Váhy začátek roku o něco náročnější. Ztráta iluzí zapříčiní to, že vlastně nevíte, co opravdu chcete. Na jaře budete bláznivě zamilovaní, prožijete velkou lásku. Podzimní období poznamená řešení záležitostí, jako je svatba nebo žádost o ruku. Ke konci roku vám bude osud nakloněn ve všech ohledech.

Horoskop 2020 pro Štíry najdete tady

Střelce čekají nové začátky

Vaše vztahy se začnou určovat již na začátku roku. Budete v tom stabilní a klidná. Jaro bude ve znamení cesty nebo dovolené s partnerem, kterou si opravdu užijete. Čekají vás nové začátky, které vám přinesou větší stabilitu ve vztahu a znovu obnoví vzájemnou lásku. V zimě něco impulzivně ukončíte, týká se to vaší dlouhodobé beznaděje.

Roční horoskop Střelce pro rok 2020 najdete tady

Kozorozi pochopí, že je nutná komunikace

Od začátku roku budete s partnerem hodně komunikovat. Je nutné, abyste si mnoho věcí  vysvětlili a ujasnili. Budete celé jaro zamilovaní, a tak se i vaše partnerství dobře rozvine. Nejvíce zamilované období pro vás bude podzim.

Celý roční horoskop 2020 pro Kozorohy najdete tady

Vodnáře čeká na konci roku láska

Jaro pro vás bude plné různých výletů s partnerem a budete se opět snažit být co nejvíce doma s rodinou. Po létě něco náhle ukončíte, je to spojeno s něčím, co trvalo dlouho a bralo vám to všechnu vaši trpělivost. Můžete se také přestěhovat. Pokud toužíte po rodině, je i možnost pořídit si miminko. Na konci roku vás čeká láska.

Roční horoskop 2020 pro Vodnáře najdete tady

Ryby čeká milostný vztah

Během léta vám partner pošle zprávu týkající se nějakého rozchodu a velké změny v jeho životě s tím, že s vámi bude chtít začít milostný vztah. A to se podaří – prožijete podzim plný lásky a zamilovanosti. Koncem roku přijde naděje na splnění všech přání a krásný láskyplný konec roku.

Roční horoskop 2020 pro Ryby najdete tady

reklama

Související témata: horoskop 2020 , horoskop lásky 2020

reklama

Přečtěte si také

reklama