Astročlánky

20. listopadu 2019 07:30

redakce Prima Zoom

Rok 2020 podle numerologie. Spočítejte si, co vám přinese

Spojte své životní číslo s číslem roku a dozvíte se, co přinese rok 2020 vám.

2020 jsou dvě dvacítky, které dohromady dávají čtyřku (2 + 0 + 2 + 0 = 4). Vrátí se některé staré věci k dořešení a také nastane šance něco uzavřít či dovršit z minulosti. Tento rok bude přát tvůrčím činnostem, řemeslům, budovatelům v různých sférách. Vhodný bude i k získání nových dovedností a učení se. S patřičnou pílí a elánem lépe zvládneme nastávající změny a vybudujeme stabilní základy do budoucna.

Jak vypočítat své životní číslo?

Napište si své datum narození a sečtěte čísla dohromady. Když vyjde číslo dvouciferné, sečtěte tyto číslice a máte své číslo.

Příklad:

30. 9. 1977 3 + 0 + 9 + 1 + 9 + 7 + 7 = 36 3 + 6 = 9

Jedničky:

Jdete do numerologické pětky (vaše životní číslo 1 + číslo roku 2020, tedy 1 + )) a váš život bude o pohybu a změně. Nevažte se k ničemu, spíše pozorujte. Snažte se být v dobré formě, protože po celý rok pojedete na plné obrátky. Je to skvělý čas na úpravy bydlení, koupi větších věcí či zvýšení kvalifikace. V práci se vám dostane uznání, ale budete se muset o to více snažit. Můžete i změnit práci či obor činnosti, jelikož tento rok vám nese nemálo příležitostí. V lásce vás čeká štěstí, tedy nebojte se toho, neostýchejte se. Pro zadané: prozkouší pevnost a kvalitu vztahu.

Dvojky:

Kráčíte do šestého numerologického roku (vaše životní číslo + číslo roku 2020, tedy 2 + 4). Starejte se o všechny věci kolem vašeho domova. Pokud byste se chtěli stěhovat, naleznete to správně místo. Přiblížíte se rodině víc než kdykoliv předtím. Šestka vám nese lásku. Zatoužíte vyměnit povrchní vztahy za něco pevnějšího. Na výrazný růst v pracovní kariéře to nevypadá, ale vy budete věnovat pozornost jiným věcem.

Trojky:

Vy jdete do sedmičky (vaše životní číslo 3 + číslo roku 2020, tedy 3 + 4), ta vás vyčistí. Postarejte se o to vyřešit vše kolem vašeho domova a práce. Můžete dostat možnost se něčemu novému naučit. Získané znalosti zúročíte v roce dalším. Na randění nebude čas. Rok bude dobrý na očistu těla a zpevnění zdraví, prospěje i fyzická aktivita. Vaše nároky na partnera budou neúměrné. Budete pak mít potřebu být chvilku spolu sami bez vlivu dalších lidí, aby se vše mezi vámi urovnalo.

Čtyřky:

Před vámi je osmý numerologický cyklus (vaše životní číslo 4 + číslo roku 2020, tedy 4 + 4). Čas úrody a zisku, ale také nových plánů. Na čem jste těžce dřeli v roce 2019, vám nyní dá svoji úrodu. Můžete rozjet vlastní realizaci v práci. Vyniknete. Peníze vás budou mít neobyčejně rády, ale pečlivě si je hlídejte a myslete i na výdaje. Můžete investovat. Ve vztahu se může objevit žárlivost a vy se vyhýbejte nebezpečným vztahovým sítím či trojúhelníkům.

Pětky:

Vcházíte do devítky (vaše životní číslo 5 + číslo roku 2020, tedy 5 + 4). Poslední číslo z cyklu. Je to příležitost pozavírat si veškeré neukončené věci a raději nezačínat cokoliv jiného, dokud vás tíží neukončené věci. Je potřeba vzít v úvahu, že v tomto období se příliš nebude dařit novým projektům, které by měly být dlouhodobé. Chcete-li se vyhnout citovému zklamání, snažte se vyhnout emocionálním výkyvům či přílišné horlivosti. Když se odhodláte definitivně nechat to staré, uleví se vám a ještě připravíte prostor pro to nové.

Šestky:

Vcházíte do prvního numerologického roku (vaše životní číslo 6 + číslo roku 2020, tedy 6 + 4 = 10, 1 + 0 = 1). Čekají vás příležitosti, jako nikdy dřív. Bylo by škoda takovou příležitost promarnit. Vyplatí se vám i zariskovat tak, že jindy by vás to srazilo k zemi. Budete mít spousty nápadů. Pište si je. V práci budete přirozeně vůdčí a lidé si na to zvyknou. Máte skvělou příležitost rozšířit okruh přátel a získat nové známosti či obchodní partnery. Energie budete mít na rozdávání. V lásce se nebudete bát udělat první krok k seznámení a otevřít se novým možnostem.

Sedmičky:

Vcházíte do svého druhého numerologického roku (vaše životní číslo 7 + číslo roku 2020, tedy 7 + 4 = 11, 1 + 1 = 2), ve kterém zvolníte tempo. Místo vlastních starostí začnete ve velkém řešit problémy spjaté s druhými lidmi. Pro single sedmičky přichází šance vybudování krásného vztahu. V práci se spíše stáhnete z pozice lídrů a dopřejete ten zápřah pro změnu druhým. Sesypou se na vás ale vaši známí a budou chtít, abyste jim pomohli najít místo ve svém týmu. Mějte pak na mysli lidovou moudrost, že za každý dobrý skutek bývá pachatel po zásluze potrestán. Taky vás často budou žádat o radu, ale neberte na sebe odpovědnost za rozhodnutí druhých.

Osmičky:

Kráčíte do třetího numerického cyklu (vaše životní číslo 8 + číslo roku 2020, tedy 8 + 4 = 12, 1 + 2 = 3). Ten vám nese úspěch. Budete mít dostatek volného času. To proto, že uznáte, že nejenom prací je člověk živ. Příjemným zdrojem peněz by mohl být i nějaký váš koníček. V tomto roce budete atraktivní a obletovaní, rozšíří se okruh známých. Taktéž více času věnujte zábavě. Bohužel někdy můžete ztrácet kontakt s realitou, čili mějte pořád nohy na zemi. Nezadaní mohou potkat svého životního partnera.

Devítky:

Kráčíte do čtvrtého numerologického cyklu (vaše životní číslo 9 + číslo roku 2020, tedy 9 + 4 = 13, 1 + 3 = 4), ve kterém je nutné hlídat anebo si budovat své materiální jistoty. Věnujte jim tedy maximální pozornost. Někdy můžete mít pocit vlastního nedocenění. Buďte v klidu, na co v tomto roce sáhnete, zúročíte. Pracujte také na zvýšení vlastního pocitu své hodnoty, přiučte se něčemu novému. Realizujte to, co jste dlouho odkládali, či investujte do svého rozvoje. V citech to na žádné zvraty nevypadá a rok 2020 bude spíše přát dlouhodobým svazkům.

Helen Stanku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.