Valentýnská věštba: Co vás čeká v lásce?

14. února bude Měsíc v trigonu s lunárním uzlem. Pátek bude přát všem možným schůzkám a flirtům. Možná by nebylo od věci ve dni zasvěceném Venuši, planetě lásky, se trochu poptat, jak to s vaší láskou bude. Na pomoc můžete přivolat velkého anděla Agiela.

Valentýnské věštění ze svící na lásku

Ať už jste v páru, nebo vás ještě nikdo svojí láskou nespoutal, můžete se dozvědět, jaká bude vaše budoucnost. Vezměte dvě svíce. Bílou a červenou. Na bílou napište své iniciály a na červenou iniciály vaší lásky. Pokud nemáte nikoho konkrétního, napište jen pan/paní Ideální. Myšleno tak, ze se bude ideálně hodit k vám, i když jste se třeba ještě nepotkali. Vezměte malou misku a do ní nalijte čistou vodu. V levé ruce držte bílou hořící svíci za vás a v pravé červenou za vašeho partnera. Spojte nad miskou oba plameny v jeden a dovolte ukápnout pár kapek vosku do vody. Spojily se k sobě? Potom k sobě patříte. Nechtějí se? Asi ještě budete hledat, nejste si určení. Má vosk na hladině vody nějaký tvar? Co symbolizuje? Kruh nebo srdce, nebo je okolo spousta malých kapiček vosku a vy oba jste vystaveni i péči ostatních lidí?

Runová věštba podle Živlů

Živel Ohně: Beran, Lev, Střelec

Runa Fehu: Je symbolem hojnosti, dosažení cílů a úspěchu.

Půjdete si jasně za svým.

Živel Země: Kozoroh, Panna, Býk

Runa Manaz: Symbol člověka s božskou substancí uvnitř. Berte vše nadhledem, míříte dál než jenom na tento den. Víte, že v životě jde o něco víc, než se může na první pohled zdát.

Živel Vody: Štír, Rak Ryby

Runa Laguz: Je symbolem životodárné vody, měsíce, změn a toho, co je nevědomé. Řiďte se hlasem své intuice. Můžete přestat ukrývat své skutečné city. Díky tomu změníte svoji realitu.

Živel Vzduchu: Vodnář, Váhy, Blíženci

Runa Sowulo: je symbolem Slunce. Je spojována s narozením jasné bohyně Slunce, která se jmenuje Sunna. Zdoláte veškeré peřeje nástrah a že jsou! Může se to protáhnout do dvou dnů, týdnů, až měsíců.

Možná vám s úspěchem pomůže amulet z runy Sowulo. Chrání auru a srdce.

Autor: Helen Stanku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.