Velká věštba na březen pro Býky

Co čeká Býky v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na březen vám z tarotových karet vychází Sedmička mečů. Přestože tato karta neukazuje žádné tragédie, může vás trochu postrašit. Mohou se totiž objevit obavy z různých pomluv, z toho, co kdo řekne, aby si něco nevyložil jinak. Je to ale jen o tom, jak vy se dokážete k věcem postavit.

Co říkají mariášové karty?

Dávejte si hned ze začátku měsíce pozor na cesty. Rádi byste se někam podívali, ale nebude tomu přát situace. Možná na tom nebudete dobře zdravotně nebo se vyskytnou jiné potíže. Nakonec ale najdete způsob, jak vše vyřešit.

Jaro s sebou nese hodně práce, takže důležité bude i to, abyste si vyčlenili nějaký čas jen na sebe, udělali si třeba víkend, kdy se budete věnovat jen sobě a svému partnerovi.

Během třetí dekády se nezastavíte, budete věnovat hodně energie lidem kolem vás. Vše by se vám mělo dařit tak, jak potřebujete, což vám bude dělat radost. Buďte opatrní na své blízké, kteří jsou starší. Mohou se u nich vyskytnout zdravotní potíže nebo za ně budete muset něco zařídit.

Tip kartářky na březen: Kdybyste už v březnu pracovali na zahradě, můžete během vytrhávání plevele myslet na to, že při tom spolu s plevelem vytrháváte i vše, co ve svém životě nepotřebujete a co nechcete, aby v něm bylo.

Vaše runa na březen: Isa

Isa je ochranná runa, velmi stálá, která vás bude chránit před negativními vlivy zvenčí a radí vám, abyste v březnu hlavně na cestách byli opatrní a zachovali si rozvahu, klid a chladnou hlavu.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku — Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.