Velká věštba na březen pro Panny

Co čeká Panny v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na březen vychází Desítka pohárů, což je jedna z nejlepších karet pro opětovanou lásku, duševní splynutí a radost. Má ale i svá úskalí, protože když je lásky příliš, mohou vznikat ponorkové nemoci. Snažte se tedy v březnu najít si čas i sami pro sebe.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem března budete trochu cestovat, mohou se objevit i nějaké smlouvy, nabídky práce, informace, které dokážete dobře využít. Čeká vás i drobný zdravotní zákrok (například vypalování bradavic, zubař…), kterého se ale nemusíte bát, protože vám dlouhodobě prospěje.

Během března se budete také snažit zkrášlovat své obydlí, různě přestavovat nábytek a vybírat jarní výzdobu.

Během třetí dekády si dávejte pozor, abyste se dívali pozitivním směrem, protože tam, kam půjde vaše pozornost, tam bude vše prosperovat a růst.

Tip kartářky na březen: Pokud si chcete své obydlí vyčistit od negativních energií, zkuste k tomu použít šalvěj. Buď použijte svazek sušené šalvěje, nebo sypanou šalvěj nasypanou v misce. Šalvěj zapalte a projděte s ní 21. března, kdy je první jarní den, všechny místnosti.

Vaše runa na březen: Urox

Urox je runa síly a zdraví, která umí chránit a držet od vás všechno zlé. Pokud si ji nakreslíte na papírek a budete ji nosit u sebe, dokáže vás ochránit například před zloději, ale třeba i před nemocí.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.