Velká věštba na duben 2020 podle kartářky Helen Stanku

Nahlédněte trochu do budoucnosti. Co vás čeká, čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Berani

Pro Berany půjde začátek měsíce stále tempem posledních dnů. Drobnější změny můžete čekat až ve třetí dekádě.

V lásce by se mělo dařit zadaným i nezadaným Beranům, co však bude potřeba, je ubrat kvalt. Hrozí nečekané konflikty a hádky.

Ve finanční sféře se většina Beranů bude schopná držet a udržet.

Runa pro tento měsíc pro Berany je Isa a ta chrání před zbrklým rozhodováním, zároveň však věští období, kdy bude všechno jakoby zamrzlé.

Býci

Býci se budou umět radovat z krás jara a mnohým se splní i lecjaká radůstka. Iritovat je mohou různá omezení, která jim věští karta Mečového krále. Ten je velmi přísný, až pedanticky důsledný v udržování hranic.

V lásce tentokrát budou více převládat racionální a materiální postoje a zájmy.

V pracovní a finanční oblasti si většina Býků udrží vše podstatné, na čem jim záleží.

Runa pro Býky je Kenaz, je to světlo, pochodeň, která plaší všechnu temnotu.

Blíženci

Pro Blížence bude toto období plné zvratů. Jde jim spousta inspirace a nápadů, na stranu druhou přicházejí období, kdy nebudou vědět, kde jim hlava stojí. Zpočátku klidnější období vystřídá po polovině měsíce až příliš velké tempo.

V lásce opatrně na sváry a žárlivost.

Práce a finance – i v práci bude toto období ve stylu ode zdi ke zdi.

Runa pro Blížence je Othala, která říká, že je potřeba myslet na všechny členy své rodiny a jako talisman je žolíkem mezi ochrannými symboly. Chrání veškeré vaše jistoty.

Raci

Pro Raky může být duben i přes veškeré dění kolem vcelku příznivý měsíc. Pravděpodobně budou docházet k nějakým vnitřním poznáním, která změní jejich pohled na věci, které dříve vnímali jinak.

V lásce se bude Rakům dařit skoro až moc, tak pozor na žárlivost.

Práce a finance – tady to zkraje může poněkud váznout, nicméně ke konci období to může přejít do opačného extrému.

Runa na duben pro Raky je Wunjo. Nese radost a formou talismanu umí tmelit lidi tak, aby táhli za jeden provaz.

Lvi

Lvi budou mít ze začátku měsíce pocit, že se jim obrací život naruby. Budou se zaměřovat na své osobní zájmy a mohou řešit nepříznivou finanční či pracovní situaci. Je to však pouze pomyslné dno a od toho se dá vždycky odrazit. Nicméně karta Velekněžky říká, že jsou neustále pod ochranou vyšších sil.

Láska – začátek měsíce může být příjemnější a také se trochu pročistí vzduch. Polovina měsíce bude o jiných starostech a vyčasí se teprve ve třetí dekádě.

Finance – ve finanční sféře může přijít krátké vypjatější období, ale říká se, že před úsvitem je největší tma; šikovní Lvi to zvládnou.

Runový amulet pro Lvy na tento měsíc je Fehu. Tato runa nese hojnost. K tomu také dává sílu mentální i fyzickou.

Panny

Pro Panny přichází období, které jim dokonale nahrává. Mohou uplatnit veškeré své znalosti, smysl pro praktično, silnou vůli a jistého obchodního a pracovního ducha. Mohou velebit i své domovy a mít z toho dobrý pocit.

Láska a práce se v dubnu budou u Panen prolínat. Jsou to pěkné karty, Panny se mají na co těšit.

Ve sféře financí mohou vzniknout zádrhely, které budou zrozencům v Pannách dělat těžkou hlavu, nicméně přichází rychlé řešení, které jim pomůže.

Runový talisman pro Panny v dubnu je Inguz. Ve věštbě je o určité izolaci, která je potřebná pro vnitřní osobní růst. Jako amulet pomáhá bezpečně dozrávat vašim plánům.

Váhy

Váhy čeká období lásky, fascinace novými věcmi, spousta nových nápadů a inspirací, také milostná komunikace a pro ty Váhy, které si myslí, že jich se už láska netýká, alespoň čilý komunikační cvrkot, který může ukojit jejich sociální hlad. Jediné, co může v tomto všem Vahám lézt lehounko na nervy a nést určitou pachuť, jsou různá omezení z vnějšku, které nese Osmička mečů, kdy se se svými blízkými mohou a nemusí vidět, kdy meče mezi ně staví pomyslnou mříž v častějším fyzickém setkávání. A také jistá doporučení, které citlivé Váhy mohou vnímat jako zásah do vlastní suverenity, kdy druzí „lépe vědí“, co Váhy mají dělat. I přesto přese všechno jsou Váhy schopné se s tím elegantně poprat.

V lásce spokojenost, v obchodně-pracovních záležitostech riskantní jednání, které může nahnat strach, nicméně to jistí osmička žaludská, která říká, že vše dobře dopadne.

Runový talisman pro Váhy na měsíc duben je Raidho. Tato runa ve věštbě ukazuje cestu, kudy jít, a někdy nese i nečekaná rozuzlení. Jako talisman pomáhá člověku vyladit se s vlastními rytmy a jít tak životem v souladu s vlastní přirozeností.

Štíři

Milí Štíři, v první dekádě se budete cítit komunikačně odřízlí od světa. Budete mít pocit, že nedostáváte ty informace, které potřebujete. Všechno to vylepší druhá dekáda, kdy těch informací bude přehršle a komunikace se rozjede v plném proudu k vaší velké spokojenosti. To se potáhne až do třetí dekády, kdy vám přichází velká spokojenost, možné nové inspirace a pro nezadané Štíry vážná okouzlení. Ti, kteří se již dali chytit do okovů lásky, budou alespoň vesele flirtovat.

V práci – tento měsíc by měl být pro chytré Štíry přínosný i v oblasti práce. Projeví se velmi pružně a budou mít dostatek inspirace poradit si s jakoukoliv nepřízní.

Runový talisman pro Štíry pro tento měsíc je runa Fehu, která přitahuje bohatství, ale jenom tehdy, když je využívaná rozumně a s mírou. Jako amulet chrání před nouzí.

Střelci

Milí Střelci, ze začátku měsíce budete mít po krk všech „užitečných“ rad, co máte dělat, říkat si, myslet. Ve druhé dekádě se rozhodnete vzít věci do vlastních rukou. Velmi se uzemníte a začnete léčit svoji situaci, zejména tu finanční. Je tady varování, abyste to příliš nepřeháněli a nejednali „na sílu“. Ve třetí dekádě vám přijde nápad, ke kterému se budete muset trochu víc odhodlat. Ať už ve vztazích, nebo v práci půjdete zcela novou a neotřelou cestou, kdy vystoupíte ze své komfortní zóny. Právě takovéto chvíle jsou tím kořením života, kdy vás to pomyslně kope do zadku a tím posouvá dál objevovat nové obzory, kam byste se předtím nikdy neodvážili.

Stejné energie na vás budou působit i v lásce, kdy se zkraje můžete cítit omezení a pak si najdete způsob, jak si s tím poradit. Totéž kopírují finance a práce.

Runový talisman pro Střelce na tento měsíc je Dagaz, který ve věštbě vítá nový den, kdy světlo vítězí nad temnotou. Jako talisman pomáhá prosvětlit mračna okolo vás a zajistit v životě to opravdu důležité.

Kozorozi

Milí Kozorozi, pocit bezmoci je to, co vás bude nejvíce trápit v první dekádě. Vnitřně to mohou být rodinné vzorce a memy, které se již přežily a vás mohou dusit, dokud si to neuvědomíte. Na první dekádu vychází karta Viselce, která je také o ukřižovaném egu. Nic z toho, co byste chtěli, nebude možné. To celé přejde ve druhé dekádě do hlubokého procesu vaší vnitřní transformace, kterou naznačuje karta Smrt. Vnitřně zemřete, abyste se znovu narodili, protože na třetí dekádu vám dává naději Šestka disků, která umí léčit a hojit rány. Z vás dělá pomyslné samaritány druhých, ale nejvíce dostává ten, který dávaje ničeho nepožaduje. Tento měsíc bude zkouškou pokory a víry ve vyšší dobro.

V lásce budou vycházet věci podle předem nastavených scénářů, to jenom vnitřní dušička Kozorohů může zabolet.

V práci není nic takového, co by pracovití a předvídaví Kozorohové, věrni praktičnosti svého znamení, neočekávali, tudíž mají na úspěch zaděláno.

Runou pro tento měsíc je runa Mannaz, která svým významem v podstatě kopíruje kartu Viselce v tarotech. Je to o člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Jako talisman pomáhá očistit a posílit mysl, rozvinout v sobě princip člověčenství. Také chrání před jednostranným upřednostňováním svých vlastních potřeb. Posiluje propojení s vyšším Já.

Vodnáři

Milí Vodnáři, bude se po vás žádat, abyste se s ničím nepárali. Vůle a racionalita jsou symboly první dubnové dekády. Ve druhé dekádě vás bude Osmička mečů jemně hníst. Ve třetí dekádě Trojka disků konečně nese příznivější období, kdy budete mít potřebu tvořit, budovat, stavět věci, které mají dlouhodobou perspektivu.

Ve vztazích vám přichází příjemné období, kdy se nenecháte překvapit druhými lidmi, ale ani sami sebou.

V práci a ve financích budete sice tvořit, ale bude potřeba být raději šetrným než rozhazovat. Konečně vám přichází období stabilizace. Té docílíte racionálním uvažováním.

Runový talisman pro měsíc duben je Thurisaz. Ve věštbě si hlídejte možné výbuchy hněvu a nepříznivý dopad různých klacků pod vaše nohy. Formou talismanu pomáhá být dobře připravený na jakýkoliv útok nepříznivých okolností. Amulet chrání nebýti za tchoře, to znamená nebýt předposr… ze všech možných okolností.

Ryby

Milé Ryby, první dekáda tohoto měsíce bude pro vás o stavech okouzlení. Měla by převládat spokojenost. Druhá dekáda a Trojka holí nabádá, abyste jednaly otevřeně a aktivně. Heslo druhé dekády je férovost. Třetí dekáda je o tom, že rozpustíte staré vzorce, aby vznikl prostor pro to nové. Karta Věž vám v tomto dává možnost úniku. Pokuste se vyhnout hádkám. Můžete sice z něčeho vystřízlivět, na stranu druhou nejlepší vzduch je po bouřce.

V lásce by měl být relativně klid až do třetí dekády, kdy si pravděpodobně se svými protějšky vážně pohovoříte a stanovíte nová pravidla.

Ve finanční a pracovní oblasti se nejlépe rozjedete právě až tou třetí dekádou.

Runový talisman pro toto období je Ehwaz. Napomáhá ve vztazích. Jako talisman zajišťuje podporu okolí. Jako amulet chrání před pocitem samoty a zároveň nese podporu předků i z druhého břehu.

Nevíte, jak vypadá vaše runa pro tento měsíc? Zde je jejich přehled:

Autor: Helen Stanku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.