zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na prosinec pro Býky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 24.11.2021
Co čeká Býky v posledním měsíci letošního roku? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na prosinec pro vás z tarotových karet vychází Král holí, který je o zdraví a o tom, když si jdete za tím, co chcete. Možná také přinese drobné hádky, které se mohou někdy vyostřit, protože Král holí si prosazuje svou a někdy nekouká napravo ani nalevo.

Býk
Autor: iStock Býk

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet budete začátkem prosince hodně plánovat. Čeká vás i nějaké vyřizování, budete se starat o své zdraví i o lidi kolem vás, zejména o své děti, které vám budou dělat radost.

Druhá prosincová dekáda bude obdobím příprav na Vánoce. Budete si hodně nechávat radit od dalších lidí, co a jak byste měli zařídit. Budete hodně komunikativní a společenští. Na konci této dekády, někdy kolem 20. prosince, by mohlo být trochu dusno, mohou se odkrýt věci, kterých jste si předtím nevšimli. Zkuste brát vše s nadhledem. Konec prosince už by vám měl přinést spokojenost a pocit bezpečí.

Vaše runa na prosinec: Isa

Runa Isa
Autor: iStock Runa Isa

Isa je ochranná runa, která vám radí, abyste se brzdili a nenechali se nikým a ničím vyvést zbytečně z rovnováhy. Říká stůj, nikam se nežeň, buď obezřetný a vše vnímej z odstupu. Proto než něco uděláte nebo řeknete, třikrát si to promyslete. Ochrání vás to před nepříjemnými dopady.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop býk , znamení Býk , horoskop prosinec , věštba prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama