zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na prosinec pro Raky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: Včera
Co čeká Raky v posledním měsíci tohoto roku? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na prosinec vychází Devítka holí, která ukazuje, že to, co nyní zasadíte, bude mít sladké plody, ale budete si na ně muset počkat. To čekání, obzvlášť pokud je dlouhé, někdy nese trochu smutku, starostí nebo i pochybností. Nicméně i když tato karta natahuje vše, co byste chtěli, neznamená to, že byste toho nakonec nedosáhli.

Rak
Autor: iStock Rak

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet vás čeká celkem hezký začátek prosince. Po Mikuláši může přijít zpráva, která nemusí být úplně příjemná, ale vám nezbude než se s ní smířit.

Ve druhé prosincové dekádě přijdou nějaké výdaje, které se budou týkat vaší rodiny a domácnosti. Nebudete na ně ale sami, i vaši blízcí vám budou chtít nějakým způsobem pomáhat.

Kolem 20. až 24. prosince se můžete dozvědět nějakou pravdu, ale vy si ji dokážete velmi dobře zpracovat a nenecháte si žádným způsobem zkazit Vánoce. Přesně tak, jak jste začátkem měsíce zasadili, budete koncem měsíce sklízet.

Vaše runa na prosinec: Pertho

Runa Pertho
Autor: iStock Runa Pertho

Pertho je runa osudu, která říká, že se nemáte čeho bát, protože štěstí stojí při vás.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop rak , znamení Rak , znamení zvěrokruhu , horoskop prosinec , věštba prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama