zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký čínský horoskop na rok 2022: BUVOL

Buvol
Autor: iStock Buvol
Věra Várady , Vydáno: 12.01.2022
Lidé ve znamení Buvola se narodili v letech 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

reklama

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Kozoroha

Měsíc jeho vlády: leden

Hodina jeho vlivu: 01–03

Lidé narození v roce Buvola jsou věrní a silní, s povahou vyrovnanou, ale i nepřizpůsobivou, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně Kozoroh bývá cílevědomý, vytrvalý a pracovitý, ale nikdy se do ničeho nevrhá bezhlavě, protože nerad zbytečně riskuje. Jakmile se však pro něco rozhodne, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jde krok za krokem a vytrvá bez ohledu na všechny překážky.

Často tak může zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmí ale podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Jakmile se však tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed, skálopevně rozhodnuti uspět. Kozoroh je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum. Měl by ovšem také mít odezvu, pochvalu a uznání za vše, co pro své blízké udělá.

Tito lidé mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid. Jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví, neměli by ale zapomínat ani na odpočinek a relax.

Láska a partnerství 

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění přináší partnerství s Kohoutem a Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, jestli jejich láska pomine, zůstane přátelství. Neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2022

Pomalejší Buvol bude těžko snášet bojovný rok Tygra. Tito jedinci si rádi vše dobře zváží, v tomto roce ale nebudou mít čas na dlouhé přemýšlení. Budou muset jednat pod tlakem okolností, což pro Buvola není nic, co by si přál.

Láska a vztahy v roce 2022

Toto znamení může očekávat změny v rodinném prostředí, problémy s dětmi, partnery, rodiči. Může docházet k lokálním domácím „revolucím“. Konzervativní Buvol to těžce ponese, může se snažit bojovat proti změnám, které ovšem nedokáže zastavit. Bude muset sáhnout hluboko do svých rezervoárů trpělivosti a snášet výstřelky svých nejbližších. Tento rok nepřeje ani novým seznámením. Vztahy, které v tomto roce vzniknou, budou náročné – a pomalý, těžkopádný Buvol většinou nerad plýtvá svou energií.

Zdraví v roce 2022

Tento rok je dobou utužování psychiky. Dobrou radou je více se věnovat svému tělu a najít si uvolňující, relaxační metody – méně zátěžové a výkonnostní, spíše procházky, jízda na kole, kondiční cvičení či různé typy masáží, zvláště pak v oblasti hlavy a šíje. Doporučuje se omezit těžká tučná, kořeněná jídla. Buvol by měl vynechat typickou českou kuchyni a dát přednost lehčí, méně kalorické stravě s dostatkem vlákniny. Na zklidnění nervové soustavy by měl pít čaj z meduňky a věnovat pozornost pitnému režimu.

Práce v roce 2022

Ani v práci nebude mít toto znamení klid. Změny, a to spíše náročné, se nevyhnou ani této oblasti. Je dobré být připraven na rok plný náročných úkolů, kdy bude dobré soustředit energii na správné místo. Tito jedinci by měli přehodnotit své zavedené postoje a otevřít se novým oblastem, což jim profesně jen prospěje. Jestliže to neudělají, přijdou změny, které se jim nebudou líbit.

Zdroj: autorský článek

Horoskop na rok 2022

Horoskop na rok 2022: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu a komu se bude dařit nejvíce?

Znamení Kozoroha 2022

Jaký bude rok 2022 pro všechny Kozorohy? Začnou podnikat a potkají novou lásku

reklama

Související témata: čínský horoskop 2022 , znamení Buvol , rok vodního Tygra , čínský nový rok , znamení čínského zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama