Jaký bude rok 2022 pro všechny Kozorohy? Začnou podnikat a potkají novou lásku

Rok 2021 byl pro mnohé Kozorohy pestrým rokem, ve kterém dokázali zúročit vše, co se v minulosti naučili. Mnozí si plnili své sny a někteří dokonce zbohatli. Bude i rok 2022 pro ně stejně příznivým, nebo dokonce lepším?

Rok 2022 bude pro Kozorohy nadále velmi rozmanitým rokem, kdy do jejich osudů a životních příběhů budou zapojeny prakticky všechny pomalé planety, které řídí běh významných událostí. Jejich vliv bude v principu rozdělen na dva časové úseky. Obecně příznivější částí bude první třetina roku, kdy planeta štěstí Jupiter ze znamení Ryb podpoří všechny Kozorohy v komunikaci, vzdělávání, studiu a cestování. Také jejich sny, přání i ideály budou mít tendenci se plnit, neboť opora Jupitera je posílena i o vliv planety Neptun ze znamení Ryb, která navíc povzbudí i jejich intuitivní vnímání a představivost. Od poloviny května do konce října mohou mnozí Kozorozi pociťovat únavu z námahy či požadavků rodiny a svého blízkého okolí. Je možné, že je zaskočí nečekané výdaje na domov a bydlení.

Poněkud problematické je pro Kozorohy postavení planety Saturn ve Vodnáři, které posiluje tendence rychlých a nepříjemných změn, nutnost se přizpůsobovat zvratům či společenskému vývoji. Kozorohy tyto trendy v roce 2022 zasáhnou zejména v oblasti financí, hmotného majetku a s tím spojeného postavení.

Příležitosti a nová jiskřivá energie Kozorohům vstupuje do sféry podnikání a vlastní kreativní činnosti. Kozorohy mohou zaskočit pro ně zcela netypická milostná dobrodružství, svému citu mohou natolik propadnout, že je jejich okolí může považovat až za výstřední jedince. Kdo by to do konzervativních Kozorohů řekl? Ale v roce 2022 to možné je, obzvláště Kozorozi středního věku by se měli mít na pozoru před zcela neuváženými činy a snažit se „nepálit mosty“ zcela bezhlavě.

V čem se bude Kozorohům v roce 2022 dařit nejvíce?

V regeneraci, v nabití se čerstvou životní energií. Zejména zrozenci druhé dekády znamení si užijí přílivu síly, kterou mohou využít velmi produktivním způsobem. Mohou se vrhnout do nového podnikání či nějaké umělecké tvorby. Mohou se věnovat novým koníčkům a zájmům. Mohou také zplodit potomka.

Kde na Kozorohy číhá největší nebezpečí?

Bude to vypadat jako velký protimluv, ale všichni Kozorozi se budou muset v roce 2022 dost ukáznit. Netrvat za každou cenu na svých konzervativních představách, ale také nepodlehnout zcela novým trendům a láskám s tím, že vše nové vyřeší jejich staré problémy.

Co mohou Kozorozi v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Schopnost se učit, vyřešit letité spory, srovnat problémy se svými sourozenci či sousedy. Také by se mohli stát flexibilnějšími a pohotovějšími. Lépe pochopit, co po nich jejich okolí žádá.

  • Největší úspěch roku 2022: Správné využití nové životní energie.
  • Největší riziko: Peníze. Finanční sféra si žádá jak opatrnost, tak odvahu.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky mužů a žen narozených ve znamení Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.