zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký čínský horoskop na rok 2022: DRAK

Drak
Autor: iStock Drak
Věra Várady , Vydáno: 15.01.2022
Lidé ve znamení Draka se narodili v letech 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

reklama

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Berana

Měsíc jeho vlády: duben

Hodina jeho vlivu: 07–09

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, nikdy ale nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí.

Nejsou to vyloženě rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují, jenomže vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Láska a partnerství

Draci si v lásce nejvíce rozumí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jejich osobností a dokážou jim mnohé odpustit. Neutrální přátelské spojení navážou s Buvolem a Kozou, většinou ale nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2022

Draci budou mít dostatek příležitostí se zviditelnit, což je také to, co je těší. Rok vodního Tygra jim přinese společenské kontakty, které jim mohou pomoci k osobnímu růstu.

Láska a vztahy v roce 2022

I v oblasti lásky a vztahů se blýská na dobré časy, mohou potkat nevšední partnery, se kterými si skvěle porozumí. Většinou však půjde jen o flirty, k vážnějším vztahům se většina těchto zrozenců nebude chtít vázat. Půjde spíše o zábavu a touhu užít si příjemnosti, které milostné vztahy nabízejí. Ani ve stávajících partnerstvích nedojde k větším změnám. Velké kroky a závazky Draci odloží do budoucnosti. Nejvíce je bude zajímat, jak si užít a ostatní oslnit. Draci si nebudou chtít připustit žádné starosti, ale získat z dané situace maximum.

Zdraví v roce 2022

Je důležité, aby Draci nezapomínali ani na svou tělesnou kondici, dopřáli si dostatek pohybu a sledovali svůj zdravotní stav. Tento rok na ně klade velké nároky a při stresech a velkých výkonech je nutno také odpočívat, bavit se a radovat, k čemuž má toto znamení sklony. Je taktéž namístě mít dietnější dny, aby se organismus pročistil. Dobrým doporučením je upravit jídelníček a odříct si různé lahůdky, alkohol, kávu a vše, co je pro tělo zatěžující. Popíjet zelené nebo bylinkové čaje, zeleninové šťávy, jíst jednoduchá jídla bez příloh. K tomu dostatek zeleniny a ovoce, zvláště pak z domácí produkce.

Práce v roce 2022

Draci budou aktivně budovat svoji kariéru a snažit se rozšiřovat své možnosti v pracovní oblasti. Rok Tygra přináší velké možnosti a změny, ale nic nepůjde lehce. Mohou vyvstat nenadálé překážky jako smlouvy a sliby, které druzí nesplní. Draci budou mít dostatek příležitostí využít své diplomatické schopnosti a přesvědčit nadřízené o své nezastupitelnosti. Jsou to bojovníci a oslnivé osobnosti, takže problémy, se kterými se setkají, dokážou většinou dobře zvládnout.

Zdroj: autorský článek

Horoskop na rok 2022

Horoskop na rok 2022: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu a komu se bude dařit nejvíce?

Beran rok 2022

Jaký bude rok 2022 pro všechny Berany? Čeká je výrazné zlepšení

reklama

Související témata: čínský horoskop 2022 , rok vodního Tygra , čínský nový rok , znamení draka , znamení čínského zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama