zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký čínský horoskop na rok 2022: TYGR

Tygr
Autor: iStock Tygr
Věra Várady , Vydáno: 13.01.2022
Lidé ve znamení Tygra se narodili v letech 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

reklama

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Vodnáře

měsíc jeho vlády: únor

hodina jeho vlivu: 03 – 05

Lidé narození v tomto znamení bývají pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelné vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko. Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční, a jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou se pouštějí do každého problému. Tygři jsou emocionálně neklidní, jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé ve znamení Tygra milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci a rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně. Pak udělají pro druhé vše – i nad své možnosti a síly.

Láska a partnerství

Tygři jsou nároční, emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2022

Všichni Tygři budou mít narozeniny, je to jejich rok, mohou proto očekávat období, kdy by se jim mělo dařit. Nic nepřijde samo, nelze čekat zázraky, ale lze říct, že tentokrát bude paní štěstěna na straně tohoto znamení.

Láska a vztahy v roce 2022

V oblasti lásky mohou přijít velmi příjemné změny. Tygry čeká rok osobního růstu, který se odrazí i v milostné sféře. Pro ostatní budou zajímaví, stanou se ozdobou každé společenské akce. Důležité je, aby trochu zapracovali i na skromnosti, jinak mohou lidem kolem sebe tak trochu vadit. Od okolí mohou očekávat podporu, obdiv, v případě, že chtějí dát svůj milostný život do pořádku, je to ideální čas pro nalezení zajímavého protějšku nebo také urovnání toho, co mohli doma pokazit.

Zdraví v roce 2022

Tygři by se měli více šetřit, jejich energie je sice silná, ale ve vládnoucím roce s ní musí rozumně nakládat. Měli by dbát na rovnováhu duše a těla a věnovat těmto oblastem stejnou pozornost. Dopřát si zážitky fyzického těla, nezanedbávat ani duševní hodnoty. Více se zajímat o rozvoj v podobě studia, zážitků z cest, ale nezanedbávat ani kulturu. Rovnováha tělesných i duševních sil pro ně bude v tomto roce velmi důležitá. V přemíře společenského vyžití by měli být zvláště opatrní na alkohol a různé povzbuzující prostředky.

Práce a finance v roce 2022

Velké sebevědomí může tak trochu poškodit pozitivní profesní vývoj tohoto znamení. Je na místě nepřeceňovat své možnosti, k čemuž mají Tygři přirozený talent. Být spíše pozorovateli, snažit se dobře vyhodnotit nabídky, které se objeví, nechat si poradit od druhých. Nevrhat se do projektů s nejistým výsledkem, zbytečně neriskovat ve finanční sféře. Vcelku lze říct, že půjde o posun, Tygři mohou získat nové lukrativní zaměstnání, povýšení atd., musí však jednat obezřetně.

Zdroj: autorský článek

Horoskop na rok 2022

Horoskop na rok 2022: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu a komu se bude dařit nejvíce?

Znamení Vodnáře

Jaký bude rok 2022 pro všechny Vodnáře? Mohou zpeněžit svoji bystrost a originalitu

reklama

Související témata: čínský horoskop 2022 , čínský nový rok , znamení Tygr , rok vodního Tygra , znamení čínského horoskopu

reklama

Přečtěte si také

reklama