Jaký bude rok 2022 pro všechny Vodnáře? Mohou zpeněžit svoji bystrost a originalitu

Minulý rok byl pro mnoho Vodnářů rokem, na který se nezapomíná. Dokonale prověřil jejich schopnosti a talenty. Ve svém úsilí však Vodnáři museli být čestní a poctiví, jejich znamením se totiž pohybovala planeta Saturn, která obvykle nikomu nic zadarmo nedává. A tak tomu bude i po celý rok 2022.

Přísný Saturn v roce 2022 bude nadále procházet znamením Vodnáře a svým omezujícím vlivem zasáhne zejména zrozence druhé a třetí dekády tohoto znamení. Ti mohou především v první třetině roku očekávat příliv úkolů, které budou vyžadovat jejich zvýšenou zodpovědnost a vytrvalost. Odměnou jim bude zjištění, že člověk na sebe v životě musí brát obtížné povinnosti a že i vlastním přičiněním může dosáhnout moci a uznání. Saturn jim k tomu jako bonus navíc nadělí jasné myšlení a výrazný cit pro spravedlnost.

Planeta revolučních změn Uran ke Slunci Vodnářů po celý rok 2022 zaujímá neblahý aspekt, kterému v astrologii říkáme kvadratura. Kvůli jeho vlivu mohou zejména zrozenci druhé dekády znamení prožívat krizové situace, které mohou výrazně pozměnit jejich cíle a záměry. Okolnosti je mohou „donutit“ se například přestěhovat nebo najít pro sebe a svoji rodinu nějaké vhodnější místo k životu. Může se dokonce změnit i jejich status quo – mnozí Vodnáři mohou vstoupit do manželství, jiným se náhle rozpadnou i dlouhodobá partnerství.

Nějaké dobré zprávy? Příznivé období pro Vodnáře nastane od 11. května a bude trvat až do 28. října. V tomto čase se na všechny usměje štěstí. Radost a optimismus jim vstoupí do života. S lehkostí si osvojí mnoho znalostí z oblasti komunikace a médií. Začnou konečně pořádně cestovat, projeví zájem o společenské otázky, skvěle uplatní svoji bystrost a originalitu. Vylepší své vztahy se sourozenci a sousedy.

V čem se bude Vodnářům dařit v roce 2022 nejvíce?

V cestování, v osvojování si nových poznatků a nových učebních metod. Rozvinou všechny své mentální talenty. Štěstí jim bude přát i ve finanční oblasti, možná je nějaká jejich myšlenka či vize dovede k něčemu, co jim může v budoucnosti zajistit velmi dobré živobytí.

Kde na Vodnáře číhá největší nebezpečí?

V rozepřích v rodině, v nedorozuměních s rodinnými příslušníky a v různých zmatcích v domácnosti. Rozhodně by se však všichni Vodnáři měli vyvarovat úhybných manévrů vůči závazkům k rodičům nebo rodině. V tomto roce jim to neprojde.

Co mohou Vodnáři v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Může se jim podařit skloubit své zájmy s požadavky rodiny. Někteří mohou založit novou rodinu, zplodit potomka anebo najít svůj vysněný domov.

  • Největší úspěch roku 2022: Sebepotvrzení.
  • Největší riziko: Útěk od svých domácích povinností.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.