zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký čínský horoskop na rok 2022: ZAJÍC

Zajíc
Autor: iStock Zajíc
Věra Várady , Vydáno: 14.01.2022
Lidé ve znamení Zajíce se narodili v letech 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

reklama

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Ryb

Měsíc jeho vlády: březen

Hodina jeho vlivu: 05 – 07

Znamení Zajíce charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti. Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují, jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání. Většinou jde o bystré lidi, kteří dokážou využít svého instinktu v běžném životě, práci i lásce a díky tomu dokážou vykličkovat z jakékoliv vyhrocené situace. Nemají rádi konflikty a raději ustoupí nebo nenápadně vezmou do zaječích. Zajíc je zvídavé a věčně mladistvé znamení, stejně tak působí na své okolí jeho zrozenci – příjemně, nevtíravě a přátelsky.

Láska a přátelství

Tito jedinci se nejlépe cítí ve společnosti partnera či přátel. Nejvíce si v milostných vztazích rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Zajíc v roce 2022

Pro Zajíce začíná rok plný nástrah, kdy bude muset hodně kličkovat. Mírumilovný zástupce tohoto znamení nemá rád napětí a soutěživost. V tomto roce bude muset zabojovat, jinak může přijít o šance na postup.

Láska a vztahy v roce 2022

Tito zrozenci by se měli více zaměřit na svoje osobní vztahy, a to nejen partnerské. Dostatek času a pozornosti by měli věnovat i širší rodině, zvláště pak rodičům a těm, kteří budou potřebovat pomoc. Oplátkou jim rodinná pospolitost zajistí pocit sounáležitosti s druhými, který je pro jejich pocit bezpečí velmi důležitý. V tomto roce nebudou na poli lásky aktivní, spíše se budou snažit o klid, velké změny v jejich milostném životě nelze očekávat, spíše jen flirty a nezávazné letní lásky.

Zdraví v roce 2022

Je důležité, aby se Zajíci snažili zachovat klid, dopřáli si dostatek relaxace a uvolnění, našli rovnováhu mezi aktivitou, prací a také odpočinkem. Mohou být často unavení a cítit se nekomfortně. Zažívat budou také rychlé změny nálad i období, kdy budou chtít být ve své „noře“ sami. Neuškodí, když budou více pozornosti věnovat svému zdraví, a neměli by se vyhýbat ani preventivním lékařským vyšetřením. Zvláště na jaře bude období útlumu a oslabení jejich imunitního systému. A bude důležité doplňovat stravu vitamíny, zvláště pak vitamínem C.

Práce v roce 2022

Divokost Tygra je v rozporu s mírumilovnou povahou tohoto znamení. Může dojít k situacím, kdy si nebudou vědět rady a budou muset nasadit všechny síly ke zdolání pracovních úkolů. Zajíci jsou pracovití, ale nemají energie na rozdávání, musí s ní umět dobře zacházet. Tento rok pro ně může být náročný, budou muset obstát v konkurenčním boji, nedostanou nic zadarmo. Bude to lekce zocelení, kterou tito jedinci dobře zúročí v budoucnosti.

Zdroj: autorský článek

Horoskop na rok 2022

Horoskop na rok 2022: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu a komu se bude dařit nejvíce?

Znamení Ryb 2022

Jaký bude rok 2022 pro všechny Ryby? Nejlepší za posledních dvanáct let

reklama

Související témata: čínský horoskop 2022 , rok vodního Tygra , znamení Zajíc , čínský nový rok , znamení čínského zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama