Jaký bude rok 2022 pro všechny Ryby? Nejlepší za posledních dvanáct let

Znamení Ryb prožije rok, na který se nezapomíná. Prakticky všechny pomalé planety, které podle astrologie rozhodují o důležitých životních událostech, jim budou držet palce a žádný planetární škůdce nic nepokazí. Je to rok, ve kterém všechny Ryby najdou samy sebe, mohou si plnit své dávné sny a upevní mnohá přátelství.

Pro znamení Ryb bude obecně příznivější první třetina roku a poté období od 28. října do konce roku. V tomto čase největší dobroděj astrologického nebe Jupiter prochází jejich znamením, přeje štěstí a nedovolí, aby se jeho chráněncům stalo cokoliv neblahého.

Zrozenci první dekády mohou očekávat posílení sebedůvěry, díky ní převezmou ve společnosti vedoucí roli. Přízeň hvězd je navíc spolehlivě vytáhne z jakékoliv šlamastyky, kterou by jim případně tento rok mohl připravit, i když někdy až v posledním okamžiku. „Věř a víra tvá tě uzdraví“, toto pravidlo bezezbytku bude platit pro všechny Ryby po celý rok 2022.

Ti, kteří se narodili ve druhé a třetí dekádě znamení, vylepší komunikaci se svými sourozenci či sousedy. Dokonale rozvinou své intuitivní myšlení. Díky náhlému pochopení souvislostí je mohou napadat úplně nové myšlenky. Vyvinou geniální řešení těžkých situací a ve svých názorech budou objektivní i nepředpojatí. Je možné, že v roce 2022 budou často měnit pole své působnosti, ať už pouze ve své mysli, nebo fakticky.

Zrozencům třetí dekády hvězdy navíc umožní hluboké pochopení společenských dějů, budou vyzýváni k činům s duchovním přesahem v zájmu celé společnosti.

V čem se bude Rybám v roce 2022 dařit nejvíce?

Pokud budou mít dostatečnou sebedůvěru, tak absolutně ve všem. Mohou dokázat nemožné, mohou se stát duchovními vůdci celé společnosti. Ale možná úplně postačí, když pochopí, čím jsou nebo čím chtějí být.

Kde na Ryby číhá největší nebezpečí?

Jedině v jejich pohodlnosti a únikových tendencích. Kvůli nim mohou promeškat příležitosti, které osud nabízí jednou za dvanáct let. Měly by si také dávat pozor na svoji váhu a správnou životosprávu, je to rok, kdy „kila naskakují skoro sama“.

Co mohou Ryby v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Svůj vzhled a svoje sebevědomí, ale také svoje „ukotvení“ ve společnosti. Mohou si také výrazně vylepšit svoje přátelství a spolupráci s druhými, ti jim následně poskytnou intelektuální podněty a pomohou při jejich vzdělávání.

  • Největší úspěch roku 2022: Opravdové štěstí.
  • Největší riziko: Promarnění příležitostí.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.