Celebrity

27. října 2022 12:00

Zuzana Schneidewind

Bratr hvězdné Angely Simony Krainové šokuje! Nemá Instagram, ale už stihl syna

LIKE HAF (1) - Chlupáči Bendigovi míří do vily

Koudy Bendig (3) se s postavou kapesního mazlíka nezdá. Ač je v početné rodině nejmenší, tahle čivava s rodokmenem je prý skutečným postrachem domu populárního zpěváka Jana Bendiga (28) a jeho přítele Lukáše (37). Zelenooký ďáblík se nezdá a ještě o něm nejspíš hodně uslyšíte. Co nám on i jeho majitelé prozradili v exkluzivním rozhovoru?

Pár zpráv o jeho existenci tiskem před třemi lety proběhlo. To když Koudy přišel na svět a našel pelíšek u známého zpěváka. Od té doby je ale ticho po pěšině i přesto, že je čistokrevným bratrem jedné z nejpopulárnějších čivav u nás – instagramové hvězdy Angely (2) modelky Simony Krainové (49).

Prohlédněte si extra fotky Koudyho Bendiga. Podobá se Angele?

Mrňous, který se díky přátelské povaze měl původně jmenovat Happy, nahradil v rodině Honzy Bendiga místo po zesnulém Cézarovi, taktéž čivavě. Ten nečekaně zahynul při čištění zubů na veterině, jeho tělíčko tehdy zřejmě neuneslo silnou narkózu.

Koudyho jsme potkali až nyní při focení plakátů k nové reality show Like Haf, do níž se spolu s páníčky a dalšími dvěma členy smečky aktuálně chystají. O co v ní půjde? Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci budou od pondělí do pátku na Prima SHOW několik týdnů soutěžit pod drobnohledem kamer o titul nejlepší influencerské rodiny.

Už teď se Honza s Lukášem obávají, co jejich psíci v čele s Koudym ve vile vyvedou. „My je tam budeme hlavně opatrovat a hlídat, aby nedělali ostudu,“ domnívá se zatím Honza Bendig a jeho přítel Lukáš ho s jistotou doplňuje. „Oni tam samozřejmě ostudu dělat budou. Známe svoje psy. Like Haf je pro nás takový experiment, jestli se snesou s jinými. Doufám, že tam Koudy třeba neudělá někomu štěňátko,“ strachuje se Lukáš. A ví proč! On totiž právě malý Koudy umí překvapovat ve velkém. V nestřežený moment už například stihl zplodit syna, s nímž se teď ke své nelibosti musí dělit o misku.  Potomek dostal jméno Rambo a na rozdíl od táty je dlouhosrstý, dvakrát tak vysoký a rád utíká.

Největším šéfem Bendigovy smečky je prý ale mopsí slečna Britney. „Ta je ve skutečnosti generál. Když se třeba chceme tulit, ona ostatní odpinkne,“ přibližuje Lukáš jasně danou hierarchii a zdůrazňuje, že s nimi jejich miláčci rozhodně nespí v jedné posteli. „Párkrát jsme to zkoušeli, ale oni strašně chlupatěj, i proto mají svůj pokoj. V Like Hafu diváci uvidí, co všechno tam mají, protože my jim tam s sebou bereme půlku vybavení,“ slibuje Lukáš a Honza s prohlášením „jsme trošku šílenci“ naznačuje cosi o královské postýlce a pestrém šatníku. Více ale prozradit nechce s tím, že diváci vše uvidí ve vile.

Sdílejte článek
Štítky čivava domácí mazlíčci reality show Simona Krainová Jan Bendig Koudy Bendig Like Haf Angela Vágner Krainová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.