Castingy a výzvy do pořadů TV Prima

31. ledna 2023 12:05

CASTING: Přihlaste se do Prostřeno!

Exkluzivní výhra v Prostřeno! až 70 tisíc Kč!!! Tak neváhejte, přihlaste se a staňte se i vy součástí tohoto legendárního pořadu! Stačí jen dobře uvařit a zvládnout roli hostitele. Přijďte si nejen pro výhru, ale i novou zkušenost a nezapomenutelné zážitky!

Dokážete uvařit nejen pro sebe, ale i pro své hosty? Staňte se dalším hrdinou oblíbeného pořadu PROSTŘENO! Předveďte to nejlepší z vašeho kuchařského umění, překvapte své soupeře a získejte si sympatie diváků. Na nejlepšího hostitele týdne čeká úžasná výhra, která může dosáhnout až 70 000 Kč.

Hlaste se HNED! Je to snadné! Nabízíme vám 3 jednoduché způsoby. Nejpohodlněji se přihlásíte ON-LINE přes náš webový formulář níže.

Pokud vám z nějakého důvodu ON-LINE formulář nevyhovuje, stáhněte si přihlášku ve formátu Word nebo PDF, vytiskněte ji, vyplňte a odešlete nám ji poštou.

Aktuálně pro vás také připravujeme speciální díly pořadu Prostřeno! Jste cizinec, chcete se seznámit nebo máte domácího mazlíčka? Přihlaste se a vyhrajte až 70 000 Kč!

Více informací na www.iprima.cz/prostreno

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.