zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

30 otázek na tělo pro Vladimíra Polívku. Co nejdrsnějšího herci řekla fanynka?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: Prima FTV , Vydáno: 21.09.2021
Popularita herce Vladimíra Polívky je na vzestupu, na svůj pracovní účet připisuje stále nové výrazné role. Jak například vnímá nečekané reakce fanynek na jeho krásu, podpisy mužům či za kým ze slavné rodiny si chodí pro radu? To si poslechněte a uvidíte, že o známém herci ještě zdaleka nevíte všechno.

reklama

Vladimír Polívka (32) se narodil v Ženevě, dětství prožil v Brně. Syna hereckých rodičů Chantal Poullain (65) a Bolka Polívky (73) to však nejdříve táhlo ke sportu, závodně provozoval snowboarding. Teprve po studiích angličtiny, která absolvoval v Kanadě, se rozhodl vykročit ve šlépějích rodičů a začal studovat na DAMU. 

Zazářil například v seriálu Slunečná nebo jako trenér běhu v nejúspěšnější české komedii Ženy v běhu. Právě natáčí pokračování oblíbeného seriálu Polda, v němž sekunduje svému služebně staršímu kolegovi Břízovi v podání Davida Matáska.

Herec Vladimír Polívka
Autor: FTV Prima Herec Vladimír Polívka

Pohledný drzý rebel, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole. Přesně takového si ho diváci oblíbili se čtvrtou řadou krimiseriálu Polda, kde vystřídal Igora Orozoviče. A právě cestou na plac nám Vladimír stihl odpovědět na všech třicet otázek.

Bolek Polívka říká o synovi Vladimírovi, že je nadějný komediant.

Polívka o synovi: Je to nadějný komediant. Co nemůže Vladimír tátovi zapomenout?

reklama

Související témata: Polda , herec Vladimír Polívka , exkluzivní rozhovor , Prima pauza , FTV Prima , ze zákulisí natáčení , seriál Polda online

reklama

Přečtěte si také

reklama