Celebrity

21. září 2021 05:59

Zuzana Schneidewind

30 otázek na tělo pro Vladimíra Polívku. Co nejdrsnějšího herci řekla fanynka?

Vladimír Polívka: Proč dává podpisy i mužům a co nejdrsnějšího mu řekla fanynka?

Popularita herce Vladimíra Polívky je na vzestupu, na svůj pracovní účet připisuje stále nové výrazné role. Jak například vnímá nečekané reakce fanynek na jeho krásu, podpisy mužům či za kým ze slavné rodiny si chodí pro radu? To si poslechněte a uvidíte, že o známém herci ještě zdaleka nevíte všechno.

Vladimír Polívka (32) se narodil v Ženevě, dětství prožil v Brně. Syna hereckých rodičů Chantal Poullain (65) a Bolka Polívky (73) to však nejdříve táhlo ke sportu, závodně provozoval snowboarding. Teprve po studiích angličtiny, která absolvoval v Kanadě, se rozhodl vykročit ve šlépějích rodičů a začal studovat na DAMU.

Zazářil například v seriálu Slunečná nebo jako trenér běhu v nejúspěšnější české komedii Ženy v běhu. Právě natáčí pokračování oblíbeného seriálu Polda, v němž sekunduje svému služebně staršímu kolegovi Břízovi v podání Davida Matáska.

Pohledný drzý rebel, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole. Přesně takového si ho diváci oblíbili se čtvrtou řadou krimiseriálu Polda, kde vystřídal Igora Orozoviče. A právě cestou na plac nám Vladimír stihl odpovědět na všech třicet otázek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.