zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Adéla Gondíková: Doma bych měla být hezčí. Jirka se občas diví, co mám na sobě

Adéla Gondíková v roli modelky (zdroj: CNN Prima NEWS)
Adéla Gondíková v roli modelky (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 02.08.2021
Herečka Adéla Gondíková si zkusila roli modelky. Na tiskové konferenci k módnímu festivalu Top Fashion Week se ukázala v dlouhých tmavě modrých šatech se zlatým zdobením. Podívejte se, jak jí to slušelo. A jak si užívala pózování před objektivy?

reklama

Když je herečka v roli modelky, je to vždycky osvěžující. Tentokrát si tohle povolání vyzkoušela Adéla Gondíková. „Je pravda, že my herečky si to vždycky užíváme, je to takový bonbónek,“ řekla v pořadu Showtime. Prozradila, že když je na takovém focení, občas si nějaké šaty koupí. „Tady ne, to je charitativní věc. Tyto šaty se budou dražit v rámci Top Fashion Weeku 16. října. Myslím, s těma datama mám problém. Doufám, že se za to vyberou velký peníze,“ dodala Gondíková. 

Je to skutečně tak. Módní festival Top Fashion Week se po roční pauze vrátí na přehlídková mola. Vyvrcholí galavečerem 16. října v karlovarském Grandhotelu Pupp. Ambasadorka ročníku 2021 je česká modelka Tereza Hudáková. 

Adéla Gondíková v roli modelky.
Autor: profimedia Adéla Gondíková v roli modelky.

Herečka Adéla Gondíková ve čtvrtek představila model módní návrhářky jménem Anna Anna, který bude na slavnostním zakončení letošního ročníku vydražen ve prospěch charitativního projektu Krása pomáhá dětem. Ten založila Lenka Taussigová, Miss Sympatie z roku 2002.

Adéla Gondíková: Asi bych měla zahodit věci na doma

A jak to má herečka s akcemi, používá diář? „Já to potřebuju vidět, mám vizuální paměť. Teď mám vše v telefonu, už nepoužívám papírový diář. Už ho léta nemám. Vždy se podívám na ten týden, něco už si ani nepíšu,“ řekla Gondíková, která už několik let žije s hercem Jiřím Langmajerem. Ten to má jinak. „On je velký systematik a plánovač. Má veliký diář jako knihu a tam má barevně odlišený, co se točí, kdy je doma, bez toho by byl ztracený. Bere ho někdy i na dovolenou, aby věděl, co ho čeká, až se vrátí,“ prozradila na svého muže. 

Adéla Gondíková na tiskové konferenci k módnímu festivalu Top Fashion Week.
Autor: profimedia Adéla Gondíková na tiskové konferenci k módnímu festivalu Top Fashion Week.

Adéla o sebe ráda pečuje a vždy je elegantní. Jen doma prý dává raději přednost pohodlí. „Asi bych měla doma vypadat hezčí a zahodit takový ty věci na doma,“ zapřemýšlela nahlas a přidala jednu historku. Během prvního lockdownu prý s Jiřím Langmajerem koukali na rodinná videa, která nechala Adéla udělat z kazet do videokamery na DVD. „Měla jsem takové velké tričko. A Jirka koukal, jak tam chovám to miminko, Nelince je dnes sedmnáct let, a Jirka říká: ‚Ty máš na sobě to tričko, co máš dneska?‘ A já, že jo... Takhle já to mám,“ smála se Adéla Gondíková v pořadu Showtime. 

Jiří Langmajer oslavil 55. narozeniny v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Jiří Langmajer oslavil narozeniny: Jeden dárek ho dojal k slzám a nebyl od jeho ženy!

Jiří Langmajer

Jiří Langmajer slaví 55: Proč si s bratrem Lukášem nemůže přijít na jméno?

reklama

Související témata: Adéla Gondíková , Jiří Langmajer , Top Fashion Week

reklama

Přečtěte si také

reklama