Celebrity

22. května 2021 21:00

Zuzana Schneidewind

Adéla Gondíková se musela dívat, jak její manžel Jiří Langmajer loví na seznamce ženy

Seznamka - upoutávka

Ještě než se Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou před dvěma roky vzali, měli unikátní možnost si před kamerou vyzkoušet, jaké to jednou opravdu bude. 

Manželský pár si poprvé zahráli už v roce 2010 v komedii režiséra Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů, kde mezi nimi přeskočila jiskra a začali spolu chodit. O šest let později si to zopakovali ve filmu Seznamka, který uvidíte v neděli 23.5. ve 20:15 na TV Prima.

„Přestože jsme tam oba měli hlavní role, na place jsme měli pouze jeden společný natáčecí den. Jak to tak v komediích bývá, manžel se manželce moc nevěnuje. Natáčelo se i na Kanárských ostrovech, což pro nás bylo velmi příjemné zpestření, ale na výlety a odpočinek čas opravdu nebyl,“ uvedla Adéla. „My spolu pracujeme proto, abychom spolu byli co nejčastěji,“ doplnil Jiří, který ve filmu hraje šéfa seznamky, který čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu dobrého jména firmy jde na vlastní pěst dokazovat, že muži nejsou zase až tak špatní. „Moje postava měla představovat novodobého Kristiána, který to se ženami umí, dokáže je okouzlit a svézt. S tím bych snad ještě problém neměl. Když mi ale paní režisérka oznámila, že k tomu musí být ještě zdatný tanečník, tak s tím už jsem problém měl. Snažil jsem se z toho nějak vykroutit, ale všechno bylo marné. Rovnou mě poslala k choreografii a bylo to,“ prozradil s úsměvem Langmajer.

Za komedií stojí Zita Marinovová, která napsala scénář, stala se producentkou a ujala se i režie. Natáčení pro ni bylo splněným snem. „Pro celý projekt bylo zásadní, že Jiří Langmajer přijal moji nabídku. Už když jsem psala scénář, viděla jsem ho a slyšela v hlavní roli. Osobně jsem ho předtím vůbec neznala, nikdy jsme spolu ani nemluvili. Poprvé mi přes svého agenta vzkázal, že nemá čas, vyšlo to až na podruhé. Vzápětí pak roli přijala i Adéla a všechno začala jít snadněji,“ přiblížila Marinovová. Ve filmu dále uvidíme například Šárku Vaculíkovou, Jaroslavu Obermaierovou, Ivu Kubelkovou, Lukáše Pavláska, Zuzanu Kajnarovou, Marii Doležalovou, Martina Krause nebo Ladislava Hampla.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.