Celebrity

12. února 2022 05:45

Amelie Pokorná o případném těhotenství: Neplánuji to, ale radovaly bychom se

Andy oznamuje těhotenství

Sedmnáctiletou herečku Amelii Pokornou čeká jako biatlonistku Andy ve známém seriálu z vojenského prostředí pěkně náročné období – bude se muset vypořádat s neplánovaným těhotenstvím. Jak by na překvapivou životní situaci reagovala sama Amelie? A co by jí na to řekla maminka Lucie Zedníčková?

Sotva dosáhla plnoletosti, už by ji měly čekat mateřské povinnosti. Přitom teprve nedávno začala prožívat svoji první velkou lásku. Když se Amelie Pokorná zamilovala jako Andy v seriálu 1. MISE do frekventanta Honzy Rubeše v podání Radúze Máchy, určitě nečekala, že to dopadne takhle.

Nyní stojí Andy před nejzásadnějším rozhodnutím. Stane se mladou matkou, nebo se nechá přemluvit k potratu? Zahrát tuto dějovou linku nebylo jednoduché ani pro její představitelku Amelii Pokornou. „Bylo to pro mě těžké v tom, že jsem takovou situaci nezažila, a tak jsem nemohla vyjít z osobní zkušenosti. Ale snažila jsem se do ní vžít,“ vypráví Amelie, „šla jsem do toho spontánně.“

Amelii pomáhal při natáčení Radúz Mácha

Oporou jí byl při natáčení její kolega a herecký partner Radúz Mácha. „Hodně mi pomáhal. Díky němu se pro mě tyhle scény staly mnohem snesitelnějšími. I když… Hodně jsme se smáli. Tu scénu, ve které mu oznamuju, že jsem těhotná, jsme skoro nebyli schopni natočit, jak jsme se smáli. Točili jsme ji asi jedenáctkrát. Skleněné oči mám tedy spíš od smíchu,“ prozradila sympatická blondýnka.

Po herecké stránce by se Amelie měla s kým poradit, je dcerou známé herečky Lucie Zedníčkové. „S maminkou jsem se neradila. Šla jsem do toho spontánně,“ říká seriálová Andy, která se o těhotenství dozvěděla zcela náhodou. Její další kroky můžeme sledovat v 1. MISI každou středu od 20:15 na Primě.

Maminka Lucie Zedníčkovová je velkou oporou

Teoreticky ale Amelie tuto událost s maminkou probrala. „Všechno je reálné, nicméně rozhodně nic takového neplánuji. Studuji těžkou školu a mám jiné plány. I pracovní. Nechci znít jako kariéristka, ale myslím si, že teď by na to bylo opravdu brzy. Mamka ale říká, že kdyby se to stalo, radovaly bychom se,“ tvrdí půvabná Amélie, která má v mamince obrovskou oporu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.