Celebrity

24. prosince 2021 05:45

Karolína Oehmová

Andrea Růžičková chystá vegetariánské štědrovečerní menu! Co si dá k salátu místo kapra?

Andrea Růžičková o Vánocích

Herečka Andrea Růžičková je na vánoční hody řádně připravená, a nyní si tak –⁠ na rozdíl od většiny z nás –⁠ může užít klidný předvánoční čas. Na samotné Vánoce ale plánuje jednu velkou změnu.

Shánění vánočních dárků je noční můra pro většinu lidí, nechávají ho totiž na poslední chvíli. To ovšem neplatí pro Andreu Růžičkovou, která je vždy řádně připravena. „Nikdy jsem to moc neprožívala, protože jsem taková malá krysička. Sbírám si celý rok dárky, protože se mi stává, že zapomenu na něčí narozeniny či svátek, takže mám různé šuplíky, kde mám dárečky –⁠ a pak se mi vždy hodí,“ prozrazuje svůj fígl herečka.

Na štědrý den nemá nikdo trpět. Co si dají místo kapra?

Na vánoční tradice si Andreina rodina potrpí. Jelikož je z křesťanské rodiny, každý rok si před štědrovečerní večeří čtou z Bible, pak dostávají medový křížek jako znak odpuštění a maminka jí posílá ze Slovenska oplatky s Pannou Marií a hvězdou.

Co se týče jídla, to mají většinou tradiční –⁠ salát a rybu. Herečka by ale ráda zavedla novou tradici. „Chtěla bych zavést vegetariánský Štědrý den. Pokud tento den nemá nikdo trpět, tak si možná uděláme k tomu salátu smažák,“ prozrazuje herečka své přání.

Andreu Růžičkovou můžete vidět v nové řadě zábavné show Máme rádi Česko, kterou Prima odvysílá v příštím roce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.