Celebrity

26. listopadu 2021 10:10

Gabriela Kolinová

Bára Basiková má nového přítele: Je to pán z Liberce. Ukázala i jeho fotku!

Zpěvačka Bára Basiková vydává novou knížku. Ale to není všechno, je zamilovaná. Má nového přítele, o kterém mluví tak trochu tajemně jako o pánovi z Liberce. Kde se seznámili? Potkali se během práce? Na sociálních sítích ukázala i jeho fotku. Najdete ji v úvodním videu.

Bára Basiková neměla v lásce moc štěstí. Po třetím rozvodu s o patnáct let mladším hercem a producentem Petrem Polákem se zpěvačka Bára Basiková zařekla, že už nechce žádného chlapa ani vidět. Vydrželo jí to zhruba rok, pak se objevil další muž, ani s tím to bohužel nevyšlo, svou roli v rozpadu vztahu sehrál i covid.

A tak začala Bára lovit na seznamkách. „Když jsem to oznámila dcerám, smály se tomu a říkaly, že jsem se zbláznila. Já se za to ale nestydím. Dřív jsem byla pořád mezi lidmi a navázat nějaký kontakt nebyl žádný problém. Ale teď? Jak jinak se má v dnešní době člověk seznámit? Je to v podstatě jediná možnost,“ prohlásila tehdy Bára.

A teď to konečně vypadá, že potkala muže, se kterým je šťastná. Mnoho podrobností o něm ale neprozradila. „Jsem zamilovaná. Není to čerstvý, ale je to krásný,“ potvrdila zpěvačka v pořadu Showtime. A kdo je tím vyvoleným? „Je to pán z Liberce. Přijela jsem do Liberce něco fotit a tam jsme se zamilovali,“ prozradila s tím, že jejich setkání nemělo souvislost s prací. „Ne, ne, to bylo setkání Báry Basikové s pánem s Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem normální člověk a bere mě takovou, jaká jsem,“ dodala Bára Basiková, která jen září.

Bára Basiková: Psaní mi dává svobodu. Děti podědily umělecké sklony

V jejím životě to není jediná novinka. Zpěvačce vyšla kniha. „Začala jsem psát loni na jaře, když přišla pandemie a nevěděla jsem, co dělat. Psala jsem internetový blog s názvem Když skočíš, já taky. Psala jsem hodně, až přišla nabídka na vydání knížky a dnes je kniha na světě. Psaní je taková moje druhá forma seberealizace, dává mi absolutní svobodu,“ vysvětlila Basiková, která v pořadu Povídej promluvila i o svých depresích. Svěřila se, že si chtěla vzít i život. V činu ji zastavilo pomyšlení na děti.

Její dvě dcery také podědily umělecké sklony, i syn Theodor má talent. „Dcera Anna také píše. Vyšla jí knížka. Dcera Marie zpívá, natočila mi k loňským Vánocům CD, ale jenom pro mě. Možná je škoda, že se tomu nevěnuje, ale respektuji její rozhodnutí. A syn Teo hraje na bicí,“ prozradila zpěvačka, která stále koncertuje a doufá, že to tak vydrží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.