zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bára Basiková má nového přítele: Je to pán z Liberce. Ukázala i jeho fotku!

Bára Basiková vydala knihu
Bára Basiková vydala knihu
Gabriela Kolinová , Vydáno: 26.11.2021
Zpěvačka Bára Basiková vydává novou knížku. Ale to není všechno, je zamilovaná. Má nového přítele, o kterém mluví tak trochu tajemně jako o pánovi z Liberce. Kde se seznámili? Potkali se během práce? Na sociálních sítích ukázala i jeho fotku. Najdete ji v úvodním videu.

reklama

Bára Basiková neměla v lásce moc štěstí. Po třetím rozvodu s o patnáct let mladším hercem a producentem Petrem Polákem se zpěvačka Bára Basiková zařekla, že už nechce žádného chlapa ani vidět. Vydrželo jí to zhruba rok, pak se objevil další muž, ani s tím to bohužel nevyšlo, svou roli v rozpadu vztahu sehrál i covid.

A tak začala Bára lovit na seznamkách. „Když jsem to oznámila dcerám, smály se tomu a říkaly, že jsem se zbláznila. Já se za to ale nestydím. Dřív jsem byla pořád mezi lidmi a navázat nějaký kontakt nebyl žádný problém. Ale teď? Jak jinak se má v dnešní době člověk seznámit? Je to v podstatě jediná možnost,“ prohlásila tehdy Bára.

Zpěvačka Bára Basiková má nového přítele.
Autor: profimedia Zpěvačka Bára Basiková má nového přítele.

A teď to konečně vypadá, že potkala muže, se kterým je šťastná. Mnoho podrobností o něm ale neprozradila. „Jsem zamilovaná. Není to čerstvý, ale je to krásný,“ potvrdila zpěvačka v pořadu Showtime. A kdo je tím vyvoleným? „Je to pán z Liberce. Přijela jsem do Liberce něco fotit a tam jsme se zamilovali,“ prozradila s tím, že jejich setkání nemělo souvislost s prací. „Ne, ne, to bylo setkání Báry Basikové s pánem s Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem normální člověk a bere mě takovou, jaká jsem,“ dodala Bára Basiková, která jen září. 

Bára Basiková: Psaní mi dává svobodu. Děti podědily umělecké sklony

V jejím životě to není jediná novinka. Zpěvačce vyšla kniha. „Začala jsem psát loni na jaře, když přišla pandemie a nevěděla jsem, co dělat. Psala jsem internetový blog s názvem Když skočíš, já taky. Psala jsem hodně, až přišla nabídka na vydání knížky a dnes je kniha na světě. Psaní je taková moje druhá forma seberealizace, dává mi absolutní svobodu,“ vysvětlila Basiková, která v pořadu Povídej promluvila i o svých depresích. Svěřila se, že si chtěla vzít i život. V činu ji zastavilo pomyšlení na děti. 

Její dvě dcery také podědily umělecké sklony, i syn Theodor má talent. „Dcera Anna také píše. Vyšla jí knížka. Dcera Marie zpívá, natočila mi k loňským Vánocům CD, ale jenom pro mě. Možná je škoda, že se tomu nevěnuje, ale respektuji její rozhodnutí. A syn Teo hraje na bicí,“ prozradila zpěvačka, která stále koncertuje a doufá, že to tak vydrží. 

Bára Basiková promluvila o depresích v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Bára Basiková otevřeně přiznává, že se léčí s depresemi. Dvakrát si chtěla vzít život

Zpěvačka Bára Basiková.

Bára Basiková dva roky před šedesátkou: Chlapa shání na seznamce

reklama

Související témata: Bára Basiková , přítel , vztah , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama