zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bára Šporclová Kodetová: Pavel Šporcl napsal dopis mému tátovi, tak začalo naše sbližování

Bára Kodetová Šporclová a Pavel Šporcl
Autor: profimedia Bára Kodetová Šporclová a Pavel Šporcl
Lenka Nováková , Vydáno: 22.09.2021
Krásná herečka Barbora Šporclová Kodetová je odmalička obklopena charismatickými muži. Její tatínek Jiří Kodet byl osobností nejen v herecké profesi, ale i doma. A také tak trochu může za seznámení s jejím životním partnerem, houslistou Pavlem Šporclem, s kterým má herečka tři dcery. Bára se po odmlce vrátila zpět na divadelní prkna, zkouší i profesi zpěvačky.

reklama

Barbora Šporclová Kodetová otevřeně mluví o tom, že kariéru vyměnila za starost o rodinu. Povolání jejího muže jí přišlo krásné a obdivuhodné. „I po letech neustále sedím na koncertech s otevřenou pusou a žasnu nad tím, co můj muž umí,“ říká láskyplně.

Pavel Šporcl napsal Kodetovi dopis, který rozehrál lásku

Jak sama Šporclová Kodetová říká, hledání manžela bylo na dlouhou trať, dlouho si vybírala špatné partnery. Ovlivněná tatínkem hledala velké osobnosti. Život s herci ale nebyl nic pro ni. Když jí tatínek jednou ukázal dopis od mladého houslisty, netušila, že to psal její budoucí manžel.

„Naše první setkání bylo kvůli tatínkovi. Hrál skvělé představení Na miskách vah, které viděl můj budoucí muž a napsal tatínkovi obdivný dopis. Ten mi táta dal po letech přečíst, tehdy jsem Pavla osobně neznala. Když jsem ho následně viděla na nějaké společenské akci, tak jsem k němu šla a poděkovala mu za ta krásná slova. A od té doby se datuje naše postupné sbližování,“ vzpomíná Bára.

Pavel Šporcl s manželkou Bárou a s dcerami
Autor: profimedia Pavel Šporcl s manželkou Bárou a s dcerami

Silný vztah mají doteď. „Učíme se pravděpodobně od sebe každý den komunikací, to je podle mě nejdůležitější. Ale myslím si, že máme to základní, což je vzájemný respekt, úcta a láska,“ prozradila tajemství jejich vztahu.

Kodet z rodiny nevymizel, geny se nezapřely

Nejstarší dceři je jedenadvacet let, prostřední čtrnáct a nejmladší dvanáct let. „Ta čtrnáctiletá je hodně po Pavlovi, je moc hodná, má v sobě takový kultivovaný klid a vyrovnanost,“ popisuje. „A ta nejmladší, to je malý Kodet. Ve všem. Je velmi nadaná, svérázná, jde si za svým. A já jsem na ni velmi pyšná, mně se to líbí.“

Barbora Šporclová Kodetová v pořadu Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Barbora Šporclová Kodetová v pořadu Show Jana Krause

Manželé se hlavnímu městu vyhýbají. Poté, co prodali mlýn na venkově, ve kterém žili téměř dvanáct let, se Šporclovi přestěhovali do Říčan. „Chtěla jsem svým dětem poskytnout stejné zázemí a možnost fantazie, přírody, zvířat a všeho možného, jako jsem to v dětství zažívala já, protože na to nesmírně ráda vzpomínám,“ svěřuje se Bára s tím, proč se před lety rozhodla odejít s rodinou na venkov.

Zajímavé pak je zjištění, ke kterému Bára po šestnácti letech společné domácnosti se špičkovým muzikantem došla – že totiž má pozitivní vliv na její vlastní muzikálnost. „Když cvičí a pořád posloucháte ty stupnice, má to vliv na muzikálnost, já díky tomu zpívám čistěji.“ Bára se mimo jiné díky tomu rozhodla věnovat hudbě jako zpěvačka. Už na konci října má dva recitály a na Vánoce by měla mít dokonce šest koncertů.

Barbora Šporclová Kodetová s maminkou
Autor: profimedia Barbora Šporclová Kodetová s maminkou

Momenty z #Meetoo zažila každá žena

Bára Šporclová Kodetová se po mateřské přestávce vrátila naplno k herectví. V rozhovoru pro Seznam nedávno otevřela zajímavé téma, o kterém české herečky příliš často nemluví. Zavzpomínala na to, jak v devatenácti letech musela velice asertivně odmítnout sexuální nabídku od postaršího režiséra.

„Tím jsme prošly každá mladá dívka nebo žena. Dívka se musí umět vymezit a mít velké sebevědomí na to, aby nepodlehla nebo se takovým situacím vyhnula. Někdy je to hodně těžké, ale vždy se dá z takové situace dostat, pokud to není vysloveně násilník,“ vysvětluje.

Mělo takové razantní odmítnutí následky? „Odmítnutí nakonec nemělo na mou kariéru vliv, jen jsem zkrátka nehrála tu roli, kterou jsem měla hrát. Ale to není podstatné.

Barboru Šporclovou Kodetovou uvidíte ve středu v pořadu Show Jana Krause. Jako další hosty moderátor přivítá sportovního komentárora Jaromíra Bosáka a odbornice na úklid Lucii Kocman a Pavlínu Štefanovou.

Pavel Šporcl se svými proslulými modrými houslemi

Pavel Šporcl zlomil housle za milion! Nakonec se ukázalo, že to bylo dobře

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Barbora Šporclová Kodetová , Pavel Šporcl , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama