Celebrity

5. října 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Blanka Bohdanová měla jediného syna. Ten teď chodí se známou herečkou

Zesnulá herečka Blanka Bohdanová dlouho nemohla mít děti. Potomka se dočkala až ve dvaačtyřiceti letech. S druhým manželem se jim narodil syn Vlado. Ten pracuje jako fotograf a nedávno se ukázal po boku známé herečky. Které?

Herečka Blanka Bohdanová měla syna s druhým manželem, režisérem Vladimírem Kavčiakem, který byl o osmnáct let mladší. Vlado Bohdan vystudoval obor umělecké fotografie na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze. A nyní pracuje jako fotograf v Akademii věd v oddělení Dějin umění.

Devětačtyřicetiletý Vlado Bohdan se na večírku karlovarského filmového festivalu objevil po boku herečky Lenky Krobotové, dcery divadelního režiséra a herce Miroslava Krobota. Krobotová žila s hudebníkem Václavem Havelkou, s nímž má dva syny, Šimona a Eliáše. Jejich manželství se ale rozpadlo a už jsou oficiálně rozvedení.

„Ano, je to můj přítel,“ potvrdila deníku Blesk Krobotová, která nedávno podnikla očistnou cestu do Peru. Přiznala, že znovu našla lásku k sobě samé. „Rozpadlo se mi manželství a já jsem si musela přiznat některé věci, které jsem do té doby nechtěla vidět,“ svěřila se v rozhovoru pro Novinky.cz. Rozchod jí prý otevřel oči. „Našla jsem díky tomu novou sebehodnotu. Začala jsem si znovu vybavovat, co jsou mé vlastní touhy, priority a představy. A cítila jsem se díky tomu nesmírně silná,“ dodala Krobotová.

Vladova manželka je spisovatelka a publicistka Zuzana Maléřová. Fotograf s ní má dceru Alžbětu, ta je zpěvačka a herečka, a syna Jeronýma, který studuje výtvarnou školu. Zda i oni jsou v procesu rozvodu, není jasné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.