zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Blanka Bohdanová měla jediného syna. Ten teď chodí se známou herečkou

Blanka Bohdanová a syn Vlado.
Autor: profimedia Blanka Bohdanová a syn Vlado.
kog, foto: Profimedia , Vydáno: 05.10.2021
Zesnulá herečka Blanka Bohdanová dlouho nemohla mít děti. Potomka se dočkala až ve dvaačtyřiceti letech. S druhým manželem se jim narodil syn Vlado. Ten pracuje jako fotograf a nedávno se ukázal po boku známé herečky. Které?

reklama

Herečka Blanka Bohdanová měla syna s druhým manželem, režisérem Vladimírem Kavčiakem, který byl o osmnáct let mladší. Vlado Bohdan vystudoval obor umělecké fotografie na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze. A nyní pracuje jako fotograf v Akademii věd v oddělení Dějin umění. 

Devětačtyřicetiletý Vlado Bohdan se na večírku karlovarského filmového festivalu objevil po boku herečky Lenky Krobotové, dcery divadelního režiséra a herce Miroslava Krobota. Krobotová žila s hudebníkem Václavem Havelkou, s nímž má dva syny, Šimona a Eliáše. Jejich manželství se ale rozpadlo a už jsou oficiálně rozvedení. 

Syn legendární herečky Blanky Bohdanové Vlado Bohdan chodí s herečkou Lenkou Krobotovou. Spolu se objevili v Karlových Varech.
Autor: profimedia Syn legendární herečky Blanky Bohdanové Vlado Bohdan chodí s herečkou Lenkou Krobotovou. Spolu se objevili v Karlových Varech.

„Ano, je to můj přítel,“ potvrdila deníku Blesk Krobotová, která nedávno podnikla očistnou cestu do Peru. Přiznala, že znovu našla lásku k sobě samé. „Rozpadlo se mi manželství a já jsem si musela přiznat některé věci, které jsem do té doby nechtěla vidět,“ svěřila se v rozhovoru pro Novinky.cz. Rozchod jí prý otevřel oči. „Našla jsem díky tomu novou sebehodnotu. Začala jsem si znovu vybavovat, co jsou mé vlastní touhy, priority a představy. A cítila jsem se díky tomu nesmírně silná,“ dodala Krobotová. 

Vladova manželka je spisovatelka a publicistka Zuzana Maléřová. Fotograf s ní má dceru Alžbětu, ta je zpěvačka a herečka, a syna Jeronýma, který studuje výtvarnou školu. Zda i oni jsou v procesu rozvodu, není jasné. 

Herečka Blanka Bohdanová

Blanka Bohdanová žila s mladším mužem a dlouho nemohla mít děti. Prosazovala eutanázii

reklama

Související témata: Blanka Bohdanová , Vlado Bohdan , Lenka Krobotová

reklama

Přečtěte si také

reklama