Celebrity

13. prosince 2021 05:35

Zuzana Schneidewind

Čarovné mušle věštkyně Reginy promluvily: Známe adepta na vítěze nejsledovanější reality show

Adept na vítěze Like House 2? Věštkyně prozradila, koho fanoušci skutečně milují

Možná už máte svůj odhad také, my ale máme exkluzivní věštbu! Kdo by mohl vyhrát druhou řadu sledované reality show LIKE HOUSE podle kouzelných mušlí věhlasné jasnovidkyně Reginy? Sebastian (@sebastiansikl), Terka (@holkazletne), Kristal (@_kristal_shine), Samuel (@samuel_samake), Tadeáš (@kralovnatadeas), Anastasija (@satnady) nebo Jakub (@Freescoot)? To si poslechněte:

Populární reality show LIKE HOUSE 2 se pomalu blíží do finále! Skutečný stav diváckého hlasování ukazují čísla, která se ovšem ještě mohou značně změnit. Přízeň fanoušků si osazenstvo vily může svým chováním ze dne na den zhoršit. Kdo je zatím favoritem a kdo naopak u diváků totálně pohořel, se můžete přesvědčit níže. Na samý konec ale možná už teď dohlédne šestý smysl slavné jasnovidkyně a kartářky Ivany Reginy Kupcové Sádlové.

Věštkyně Regina využívá k předpovídání budoucnosti nejrůznějších praktik. Vykládá z karet, čte z křišťálové koule, aury, ruky i očí. Pro tuto speciální věštbu zalovila v kouzelných mušličkách. A co v nich spatřila? Raději si pusťte celou její předpověď na extra videu hned v úvodu, ať při jejím popisu něco nepopleteme.

Zajímavé je jistě i zjištění, s kým z vily by si paní Regina nejvíce rozumněla. S jednou z dívek ve vile by si prý totiž dokázala představit i kamarádství.

Kdo je na vrcholu a kdo na dně diváckého hlasování?

První příčku jednoznačně obsadil Tadeáš Kuběnka se sto devadesáti devíti body. „Myslím, že je to velice zasloužené. Stoprocentně zasloužené. Jako jediný dělám drama, zábavu,“ okomentoval svůj úspěch Tadeáš. „Tadeáš vyhrává hlavně kvůli jeho charakteru. Má velice upřímný a osobitý charakter,“ dodala Terka.

Na druhé příčce se umístil Sebastian se sto šedesáti pěti body a třetí místo patří Freescootovi se sto čtyřiceti osmi body. „Nemám z toho úplně dobré pocity. Byl bych radši na první místě, ale s tím třetím místem se dá pracovat,“ svěřil se Freescoot.

Naopak na chvostu žebříčku jsou Samuel a Ela, která se aktuálně již několik dnů natáčení z osobních důvodů neúčastní. „Jsem opět na dně hlasování. Mě už to nepřekvapuje. Já už jen tak přežívám, snažím se dýchat poslední kyslík, který mi ostatní nechávají,“ přiznal Samuel. „Sam je poslední kvůli tomu, co vypráví ve zpovědnici,“ vysvětlil Tadeáš.

Kdo se nakonec opravdu stane vítězem druhé řady reality show LIKE HOUSE? Sledujte každý všední den v 18:10 a ve 22:20 na novém kanále Prima SHOW!

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.