Celebrity

30. listopadu 2021 16:00

Žaneta Dernerová

Stylista se opřel do outfitu Agáty Hanychové: Je to Lady Dýně

Lady Dýně a vydržovaná padesátnice! Takhle se Agáta vymódila v Like House 2

Známý stylista Renato Salerno se obul do stylu oblékání účastníků oblíbené reality show. Jeho kritice neušla ani slavná rebelka, modelka a influencerka Agáta Hanychová. Nejenže ji označil za Lady Dýni, nejraději by na ni zavolal i krotitele duchů!

Módní policie v čele s Renatem Salernem se zaměřila na influencery a jejich outfity ve vile reality show Like House 2. Pozornosti neušla ani nejslavnější účastnice této řady Agáta Hanychová.

Podobné články

Při donášce znovupoužitelných obědových krabiček do vily vypadala Agáta podle Renata jako Hausfrau. Zároveň ale zdůrazňuje, že je to z jejích domácích pohodlných modelů ještě ta lepší verze. Přesto si neodpustí poznámku, že svetřík, který má na sobě, většinou nosí doma vydržované padesátnice. „U Agáty vídáme takové dva extrémy. Buďto vypadá příliš mladě, nebo se holt někdy zestařuje. A tohle je ten případ,“ konstatuje Renato.

Agáta Hanychová jako Lady Dýně

Nijak zvlášť ji nepochválil ani za oblečení, které zvolila při venkovních aktivitách, pro něž si Agáta vybrala oranžovou teplákovou soupravu. „Taková Lady Dýně,“ vidí to jasně Renato. Nicméně totálně u něho ale nepropadla. „Ta vězeňská oranžová ji výrazně omladila,“ uznává s tím, že se ve finále jedná o tu dobrou variantu omlazení.

Zeleně fluoreskující tepláková souprava – pro to má Renato jen jednu větu: „Zavolejte krotitele duchů!“ Přesto nakonec celkový outfit zhodnotí vesměs pozitivně. „Ale pokud má někdo tak úchylný oko, který miluje křiklavý barvy jako já, tak bude spokojenej,“ překvapuje kladným hodnocením Renato. Navíc vyzdvihne i Agátiny růžové tenisky.

Renato Salerno zkritizoval i ostatní účastníky Like House 2

Renato nekompromisně zkritizoval nejen Agátu, ale i všechny ostatní účastníky úspěšné reality show Like House 2. „Terka kombinuje nekombinovatelné. Vidím tam snad čtyři vzory dohromady,“ nepáře se s hodnocením stylista, když komentuje její outfit při příjezdu do vily. „Holka, příště třeba rovnou osm,“ rýpne si s tím, že se jí nepovedlo ale vůbec nic.

Kromě nich to od Renata schytala i Yababy, kterou přirovnal k čarodějnici Sabrině. „Má krásné náušnice, které by jí ukradl i Rumburak,“ nebere si servítky známý excentrik. Sebastian zase podle něho vybrakoval skříň po rodičích.

To Tadeáš sklidil od přísného Renata slova chvály. Nejenže ho dal za vzor všem ostatním, ale jeho černý overal by mu prý záviděla i Cher.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.