zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Stylista se opřel do outfitu Agáty Hanychové: Je to Lady Dýně

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto FTV Prima , Vydáno: 30.11.2021
Známý stylista Renato Salerno se obul do stylu oblékání účastníků oblíbené reality show. Jeho kritice neušla ani slavná rebelka, modelka a influencerka Agáta Hanychová. Nejenže ji označil za Lady Dýni, nejraději by na ni zavolal i krotitele duchů!

reklama

Módní policie v čele s Renatem Salernem se zaměřila na influencery a jejich outfity ve vile reality show Like House 2. Pozornosti neušla ani nejslavnější účastnice této řady Agáta Hanychová.

Při donášce znovupoužitelných obědových krabiček do vily vypadala Agáta podle Renata jako Hausfrau. Zároveň ale zdůrazňuje, že je to z jejích domácích pohodlných modelů ještě ta lepší verze. Přesto si neodpustí poznámku, že svetřík, který má na sobě, většinou nosí doma vydržované padesátnice. „U Agáty vídáme takové dva extrémy. Buďto vypadá příliš mladě, nebo se holt někdy zestařuje. A tohle je ten případ,“ konstatuje Renato.

Agáta končí v LIKE HOUSE 2.
Autor: FTV Prima Agáta končí v LIKE HOUSE 2.

Agáta Hanychová jako Lady Dýně 

Nijak zvlášť ji nepochválil ani za oblečení, které zvolila při venkovních aktivitách, pro něž si Agáta vybrala oranžovou teplákovou soupravu. „Taková Lady Dýně,“ vidí to jasně Renato. Nicméně totálně u něho ale nepropadla. „Ta vězeňská oranžová ji výrazně omladila,“ uznává s tím, že se ve finále jedná o tu dobrou variantu omlazení.

Zeleně fluoreskující tepláková souprava – pro to má Renato jen jednu větu: „Zavolejte krotitele duchů!“ Přesto nakonec celkový outfit zhodnotí vesměs pozitivně. „Ale pokud má někdo tak úchylný oko, který miluje křiklavý barvy jako já, tak bude spokojenej,“ překvapuje kladným hodnocením Renato. Navíc vyzdvihne i Agátiny růžové tenisky.

Agáta končí v LIKE HOUSE 2.
Autor: FTV Prima Agáta končí v LIKE HOUSE 2.

Renato Salerno zkritizoval i ostatní účastníky Like House 2

Renato nekompromisně zkritizoval nejen Agátu, ale i všechny ostatní účastníky úspěšné reality show Like House 2. „Terka kombinuje nekombinovatelné. Vidím tam snad čtyři vzory dohromady,“ nepáře se s hodnocením stylista, když komentuje její outfit při příjezdu do vily. „Holka, příště třeba rovnou osm,“ rýpne si s tím, že se jí nepovedlo ale vůbec nic.

Kromě nich to od Renata schytala i Yababy, kterou přirovnal k čarodějnici Sabrině. „Má krásné náušnice, které by jí ukradl i Rumburak,“ nebere si servítky známý excentrik. Sebastian zase podle něho vybrakoval skříň po rodičích.

To Tadeáš sklidil od přísného Renata slova chvály. Nejenže ho dal za vzor všem ostatním, ale jeho černý overal by mu prý záviděla i Cher.

Jakub Prachař a drag queen Ivo Růžička.

Jakub Prachař si rýpnul do Agáty: Radši bych žil s touto soutěžící než se svou bývalou

reklama

Související témata: Agáta Hanychová , Renato Salerno , módní policie , Lady Dýně , kritika , outfity , Ela Yababy , Prima pauza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama