Modelka Jitka Boho odhalila tajemného přítele. Randí se známým politikem

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se na sociální síti pochlubila novým přítelem. Našla po rozvodu s muzikantem Lukášem Boho konečně toho pravého? A kdo je tím záhadným mužem?

Česká Miss roku 2010 a známá modelka Jitka Boho má, zdá se, konečně opět štěstí v lásce. Po neúspěšném manželství s hudebníkem Lukášem Boho, s nímž má dceru Rosalii, či vztahu s režisérem Matějem Liškou, našla zřejmě pořádného chlapa! Už před několika týdny naznačila na svém Instagramu i v médiích, že se v jejím životě konečně objevil nový muž, s nímž je maximálně šťastná.

„Jsme spolu čtyři měsíce, tak jsem si jednoduše přála, aby to trvalo. Aby to už konečně byla ta láska s velkým L. Opravdu jsem se s nikým nerozešla. Jsem teď jen se sdílením soukromí a vztahu o dost opatrnější,“ svěřila se Boho v nedávném rozhovoru pro web Super.cz. A jak to tak vypadá, tak se o lásku s velkým L skutečně jedná. Novým objevem se totiž konečně pochlubila na Instagramu.

Ve svých instastories z posledního dne v minulém roce totiž odhalila, že jejím novým partnerem je dle jejích slov „zemědělec“ a zejména politik Tomáš Hřebík. Dvaačtyřicetiletý ekonom totiž působí jako radní městské části Prahy 8 či jako odborný asistent na VŠE v Praze. Zmínku o zemědělci ovšem neřekla modelka Jitka Boho náhodou. Stejně jako pro ni, i pro Hřebíka jsou jednou z velkých vášní zvířata a věnuje se i chovatelství ovcí.

Stihla to ještě v tom roce 2021☺️. Včera se nám totiž narodila 2 jehňátka a mají se čile k světu🙏🏼. Tak nejen jim, ale...

Posted by Tomáš Hřebík - strategický rozvoj Prahy 8 on Friday, December 31, 2021

Ostatně přesně v tomto prostředí strávil zamilovaný pár také konec roku. Z něho také pochází jejich první společná fotka na Jitčiných instastories. Společně totiž přivítali na světě dvě jehňátka. „Stihla to ještě v tom roce 2021. Včera se nám totiž narodila 2 jehňátka a mají se čile k světu,“ pochlubil se Tomáš Hřebík na svých sociálních sítích. Snad tedy bude jejich velká láska pokračovat i nadále.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.