Celebrity

30. prosince 2021 18:00

Ondřej Mrázek

Nové páry roku 2021: Vondráčková, Rolins i Kotek letos našli lásku. Kdo překvapil nejvíc?

Nové páry roku 2021

Zatímco jedni se po letech rozchází, jiní naopak lásku čerstvě našli. Rok 2021 byl tak poměrně bohatý i na nové slavné páry. Nejvíce asi šokovala dvojice Dara Rolins a Pavel Nedvěd, hned vzápětí Lucie Vondráčková a Petr Vojnar, neméně překvapivá je láska Nely Boudové. Slavní se zkrátka neflákali ani letos. Jaké nové lásky se zrodily v uplynulých dvanácti měsících?

Český šoubyznys se stále ještě nevzpamatoval z bomby, kterou na něj shodila zpěvačka Dara Rolins, když odhalila, že její nová láska není nikdo jiný než nejslavnější český fotbalista Pavel Nedvěd. Vedle toho, že se jedná o prvního muže, se kterým se Rolins začala objevovat na veřejnosti od rozchodu s raperem Rytmusem, to navíc vypadá, že se nejedná o žádný letní úlet, ale opravdový vztah. Pár společně bude dokonce trávit i konec roku.

Rok 2021 ale nabídl i spoustu dalších nových párů. Několik měsíců se například spekulovalo o tom, jestli si novou partnerku nenašel i slavný Vojta Kotek. Všechny spekulace nakonec ukončil samotný herec, když svoji přítelkyni představil veřejnosti na slavnostní premiéře snímku Atlas ptáků na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Poštěstilo se však i zpěvačce Lucii Vondráčkové. Ta si po nepříjemné rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem nakonec našla nového partnera v bývalém moderátorovi Primy Petru Vojnarovi. Několikrát už spolu vyrazili i do společnosti a zatím se zdá, že to páru skvěle klape.

Krásný pár ale utvořila taky herečka Barbora Jánová ze Slunečné, která se letos dala dohromady s o dva roky mladším hercem Ladislavem Ondřejem. Romantické procházky po Praze se pro tyhle dva staly okamžitou samozřejmostí.

Svatby roku 2021. Kdo do toho praštil?

No a nelenila ani čtyřiapadesátiletá herečka Nela Boudová. Ta nakonec našla zalíbení v moderátorovi Janu Tunovi. Tak snad to oběma – podobně jako ostatním zdejším hrdličkám – co nejdéle vydrží. A pokud by vás zajímalo, jaké překvapivé rozchody si pro nás letošek připravil, můžete si o nich přečíst zde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.