zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Překvapivé rozchody slavných v roce 2021: Zrady, ale i tajemství trvající roky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 25.12.2021
Ani rok 2021 nezanechal kámen na kameni, co se vztahů a manželství celebrit týče. Kdo prožil letos bolestivý rozchod? Většině celebrit se podařilo rozchod několik týdnů tajit, jiné šly s informací na veřejnost hned.

reklama

Jednou ze slavných žen, která na nic dlouho nečekala, byla zpěvačka Monika Absolonová, jež na svého partnera zjistila věci, které nebyla ochotna zkousnout. Pět let žila s bývalým hokejistou a rok před rozchodem se dokonce zasnoubili. Rok 2021 ale Absolonové uštědřil ránu pod pás.

Absolonová oznámila rozchod na prvního máje

První den v květnu se zpěvačka rozhodla oznámit rozchod s přítelem a otcem jejích dvou synů Tadeáše a Matouše. Učinila tak na svých sociálních sítích.

Monika Absolonová s bývalým partnerem Tomášem Hornou.
Autor: profimedia Monika Absolonová s bývalým partnerem Tomášem Hornou.

„Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardovaný srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině. Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde,“ popsala zpěvačka. Během několika rozhovorů v médiích naznačila, že za rozchod mohly možné nevěry a dluhy Tomáše Horny. Absolonová kvůli rozchodu výrazně zhubla.

Marek Lambora a modelka Bězděková ukončili vztah po dovolené

Televizní hvězda ze Slunečné Marek Lambora společně s bývalou Miss Andreou Bezděkovou oznámili rozchod na konci listopadu. Nový pár vystopoval bulvár na začátku roku 2021.

Marek Lambora se rozešel s Andreou Bezděkovou
Autor: profimedia Marek Lambora se rozešel s Andreou Bezděkovou

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ napsal na Instagram Marek Lambora.

Bára Poláková a Pavel Liška tajili rozpad vztahu roky

Na začátku srpna zpěvačka Bára Poláková a herec Pavel Liška ale oficiálně potvrdili, že se opravdu rozešli. Ale už před třemi lety. Jak se jim podařilo takovou informaci tak dlouho tajit?

Bára Poláková a Pavel Liška se rozešli
Autor: profimedia Bára Poláková a Pavel Liška se rozešli

„Naše rodina a nejbližší okruh kamarádů to vědí, ale chápou křehkost situace, tak to nikam dál nezvonili. A my? My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdřív tak nějak zesílit. Zpevnit se,“ prohlásila v rozhovoru pro magazín Reportér Bára Poláková. Oba dva prozradili, že společně navštěvují párovou terapii, aby lépe zvládali rozchod a péči o dvě děti.

Spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík se rozvádějí

V dubnu zveřejnila jedna z nejúspěšnějších českých spisovatelek rozpad manželství s fotografem Tomášem Třeštíkem. Ačkoliv se brali po půl roce od seznámení, manželství jim vydrželo devět let.

Fotograf Tomáš Třeštík s manželkou a spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.
Autor: profimedia Fotograf Tomáš Třeštík s manželkou a spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

„Ukázalo se, že jsme natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem neumíme představit. Rozcházíme se jako přátelé. Máme spolu děti, oběma nám záleží na tom, aby vše proběhlo v klidu a ony byli šťastné,“ prohlásila Radka. „Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ doplnil Tomáš. Pár spolu má dceru a syna.

Rozešla se i Denisa Nesvačilová

Ani další hvězdě seriálu Slunečná se na začátku roku 2021 tak úplně nedařilo. Představitelka Karolíny se po tříletém vztahu rozešla s hudebníkem Janem Melíškem.

Denisa Nesvačilová slaví 30. narozeniny.
Autor: FTV Prima Denisa Nesvačilová slaví 30. narozeniny.

„Neklapalo to, a asi od života chceme každý něco jiného. Nebo tedy alespoň já, ať nemluvím za něj. To už mi dávno nepřísluší. Já chci žít dospělejší a zodpovědnější život,“ uvedla k tomu herečka. Krásná zrzka ale dlouho sama nezůstala, už v březnu na sociálních sítích naznačila, že má nového přítele. Denisa Nesvačilová prozradila, že osudoví jsou pro ní muži se jménem Lukáš.

Kalousová a Kazma nebo Agáta Hanychová a její šestý přítel v řadě

Na začátku listopadu roku 2021 uhasla i další mladá láska. Rozchod ohlásila pětadvacetiletá modelka Andrea Kalousová a šestatřicetiletý moderátor a producent Kamil Bartošek, jinak známý jako Kazma. Dvojice tvořila pár pět let.

Kazma a Kalousová se rozešli v listopadu 2021
Autor: profimedia Kazma a Kalousová se rozešli v listopadu 2021

Zábava pro rozvedenou Agátu Hanychovou, hvězdou reality show Like House 2, začala v době, kdy objevila seznamovací aplikaci Tinder.

Agáta Hanychová
Autor: profimedia Agáta Hanychová

Ji však žádná vážná známost, na rozdíl od bývalého manžela Jakuba Prachaře, který se zamiloval během natáčení Dvojka na zabití, nepotkala. Během posledního roku tak vystřídala šest partnerů. Po posledním rozchodu s Jiřím Hellerem si prý od mužů dává pauzu.

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová

Manželství na pokraji rozvodu? Ondřej Gregor Brzobohatý už údajně tančí s jinou

Rozchod Moniky Bagárové s Makhmudem Muradovem.

Monika Bagárová se vzpamatovává z rozchodu s Muradovem, on si užívá luxusu. Je v tom nevěra?

reklama

Související témata: rozchod , rozvod , Radka Třeštíková , Agáta Hanychová , Monika Absolonová , Denisa Nesvačilová , Bára Poláková , Pavel Liška , Kazma , Andrea Kalousová , Andrea Bezděková , Marek Lambora

reklama

Přečtěte si také

reklama