Celebrity

25. prosince 2021 06:00

Petra Kloidová

Překvapivé rozchody slavných v roce 2021: Zrady, ale i tajemství trvající roky

Rozchody roku 2021

Ani rok 2021 nezanechal kámen na kameni, co se vztahů a manželství celebrit týče. Kdo prožil letos bolestivý rozchod? Většině celebrit se podařilo rozchod několik týdnů tajit, jiné šly s informací na veřejnost hned.

Jednou ze slavných žen, která na nic dlouho nečekala, byla zpěvačka Monika Absolonová, jež na svého partnera zjistila věci, které nebyla ochotna zkousnout. Pět let žila s bývalým hokejistou a rok před rozchodem se dokonce zasnoubili. Rok 2021 ale Absolonové uštědřil ránu pod pás.

Absolonová oznámila rozchod na prvního máje

První den v květnu se zpěvačka rozhodla oznámit rozchod s přítelem a otcem jejích dvou synů Tadeáše a Matouše. Učinila tak na svých sociálních sítích.

„Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardovaný srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině. Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde,“ popsala zpěvačka. Během několika rozhovorů v médiích naznačila, že za rozchod mohly možné nevěry a dluhy Tomáše Horny. Absolonová kvůli rozchodu výrazně zhubla.

Marek Lambora a modelka Bězděková ukončili vztah po dovolené

Televizní hvězda ze Slunečné Marek Lambora společně s bývalou Miss Andreou Bezděkovou oznámili rozchod na konci listopadu. Nový pár vystopoval bulvár na začátku roku 2021.

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ napsal na Instagram Marek Lambora.

Bára Poláková a Pavel Liška tajili rozpad vztahu roky

Na začátku srpna zpěvačka Bára Poláková a herec Pavel Liška ale oficiálně potvrdili, že se opravdu rozešli. Ale už před třemi lety. Jak se jim podařilo takovou informaci tak dlouho tajit?

„Naše rodina a nejbližší okruh kamarádů to vědí, ale chápou křehkost situace, tak to nikam dál nezvonili. A my? My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdřív tak nějak zesílit. Zpevnit se,“ prohlásila v rozhovoru pro magazín Reportér Bára Poláková. Oba dva prozradili, že společně navštěvují párovou terapii, aby lépe zvládali rozchod a péči o dvě děti.

Spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík se rozvádějí

V dubnu zveřejnila jedna z nejúspěšnějších českých spisovatelek rozpad manželství s fotografem Tomášem Třeštíkem. Ačkoliv se brali po půl roce od seznámení, manželství jim vydrželo devět let.

„Ukázalo se, že jsme natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem neumíme představit. Rozcházíme se jako přátelé. Máme spolu děti, oběma nám záleží na tom, aby vše proběhlo v klidu a ony byli šťastné,“ prohlásila Radka. „Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ doplnil Tomáš. Pár spolu má dceru a syna.

Rozešla se i Denisa Nesvačilová

Ani další hvězdě seriálu Slunečná se na začátku roku 2021 tak úplně nedařilo. Představitelka Karolíny se po tříletém vztahu rozešla s hudebníkem Janem Melíškem.

„Neklapalo to, a asi od života chceme každý něco jiného. Nebo tedy alespoň já, ať nemluvím za něj. To už mi dávno nepřísluší. Já chci žít dospělejší a zodpovědnější život,“ uvedla k tomu herečka. Krásná zrzka ale dlouho sama nezůstala, už v březnu na sociálních sítích naznačila, že má nového přítele. Denisa Nesvačilová prozradila, že osudoví jsou pro ní muži se jménem Lukáš.

Kalousová a Kazma nebo Agáta Hanychová a její šestý přítel v řadě

Na začátku listopadu roku 2021 uhasla i další mladá láska. Rozchod ohlásila pětadvacetiletá modelka Andrea Kalousová a šestatřicetiletý moderátor a producent Kamil Bartošek, jinak známý jako Kazma. Dvojice tvořila pár pět let.

Zábava pro rozvedenou Agátu Hanychovou, hvězdou reality show Like House 2, začala v době, kdy objevila seznamovací aplikaci Tinder.

Ji však žádná vážná známost, na rozdíl od bývalého manžela Jakuba Prachaře, který se zamiloval během natáčení Dvojka na zabití, nepotkala. Během posledního roku tak vystřídala šest partnerů. Po posledním rozchodu s Jiřím Hellerem si prý od mužů dává pauzu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.