Celebrity

21. listopadu 2021 22:28

redakce Prima Ženy

Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli. Proč tak náhle?

Televizní miláček a herec Marek Lambora společně s bývalou Miss Andreou Bezděkovou oznámili rozchod. Co je k tomu vedlo? A kdo se s kým rozešel?

Marek Lambora a Andrea Bezděková už netvoří pár. Herec s modelkou oznámili rozchod na svých sociálních sítích. Dvojice se viditelně společně domluvila a na sociálních sítích nasdílela ve stejný čas překvapivé oznámení. Oba dva také použili společné fotografie.

„Rozchod by neměl být považován za veřejnou událost a to ani když jste označeni za veřejně známé osoby. Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás s tím konfrontuje v moment, kdy na to ještě nejste připravení,“ naráží Bezděková nejspíše na to, že ji média s informací konfrontovala.

Ve zbytku zprávy následně shrnuje vztah s Markem Lamborou, který byl podle ní opravdový, bez přetvářek. „Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé,“ prozradila smutně modelka svým sledujícím na Instagramu.

Důvod rozchodu prozradil Lambora

Zato Marek Lambora byl o důvodech konce vztahu, který média odhalila v únoru tohoto roku, ještě o něco sdílnější.

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ píše hvězda seriálu Slunečná. Bývalý pár odhalil svůj vztah v únoru letošního roku právě kvůli bulvárním fotografům, kteří jim byli v patách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.