Celebrity

29. října 2021 05:55

Petra Kloidová

Marek Lambora po Slunečné změnil image. Vypadá dospěleji a sexy

Miláček televizních fanoušků dal na začátku podzimu vale hitu Slunečná. Dotočil poslední díly po boku Evy Burešové a rázem se vrhl do nového televizního projektu. Svobodu, kterou získal po konci dlouhodobého seriálu, využil po svém. Podívejte se, jak Marek Lambora vypadá teď.

Marek Lambora zažil díky seriálu Slunečná opravdu turbulentní časy. Hlavní role v televizním projektu ho hned napoprvé vystřelila mezi televizní hvězdy. Slunečná se stala fenoménem, který sledují dospělí, ale i děti.

Lambora na začátku podzimu dotočil poslední klapku seriálu a přiznal, že byl dojatý jako zbytek osazenstva. „Tak nějak se to v nás všech pralo, protože to byl takový tábor. Potkáváte se skoro každý den s těmi stejnými lidmi a najednou to skončí. Už se s nimi v takové sestavě nikdy neuvidíte. Já jsem to měl tak napůl, byl jsem rád, že to skončilo, že jsme to dovedli do cíle a myslím, že se za to nemusíme stydět. Všichni jsme dělali, jak nejlépe umíme. Na druhou stranu mi to bude šíleně líto a budu na to vzpomínat v dobrém,“ vzpomínal Lambora pro Prima Ženy před natáčením Show Jana Krause.

Změnu image Lambora ukázal na Show Jana Krause

Právě na natáčení Show Jana Krause se mladý herec poprvé oficiálně ukázal s novou image. Delší vlasy sčesané dozadu a sexy strniště šestadvacetiletého Marka Lamboru tak trochu odlišilo od televizní role Janka. Podobné názory zaznívaly i na početném instagramovém profilu Lambory. Ten se svou návštěvou u Jana Krause samozřejmě pochlubil.

Jeho fanoušci mu chválili hlavně strniště, ale i extravagantní sako, které si herec na televizní událost vybral. Černý, střízlivý outfit totiž rozbil netradičním modročerným sakem s květinovým potiskem a bílými teniskami.

Nová role sexy kněze

Lambora v rozhovoru přiznal, že si po Slunečné snaží dávat pozor na to, jaké role si vybírá, bojí se zaškatulkování. Zároveň se ale během posledních dvou let práce na Slunečné zamiloval do kamery a točil by nejraději co nejvíce. Jeho dalším projektem tedy bude nezvyklá role kněze v minisérii Půlnoční zpověď.„V okamžiku, kdy jsem dostal nabídku na roli kněze, bral jsem to jako dobrý vtip,“ vysvětluje Lambora. „Ale když mi autorky projektu vysvětlily svou představu a já si pak přečetl scénář, hned jsem na roli kývl. Je to pro mě velmi netradiční postava, která má své velmi zajímavé, temné stránky.“

MAREK LAMBORA: BĚHEM SLUNEČNÉ JSEM ZJISTIL, ŽE UMÍM I VYBUCHNOUT

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.