zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Lambora propůjčil hlas sexuálně odvážnému filmu. Jak moc je herec vášnivý?

Lenka Nováková , Vydáno: 14.08.2021
Marek Lambora je jeden z nejúspěšnějších televizních herců dnešní doby. Seriál Slunečná mu nabízí finanční svobodu, ale kvůli natáčení a hraní v divadle nemá dost času. Na dovolenou si vyhradil ani ne týden. Po letním odpočinku naskočil rovnou do práce, daboval erotický snímek a v rozhovoru prozradil, jaký je přítel.  

reklama

Kromě natáčení seriálu Slunečná, občasném točení filmových snímků a excelentních rolí v Divadle na Vinohradech, se šestadvacetiletý mladík vrhl i na dabing. Marek Lambora už se obtížné profesi, kterou nemůže dělat úplně každý herec, věnuje pár let. „Dabing dělám dva roky, možná třetí rok, úplně nevím, kdy to začalo. Musím říct, že mě to baví. Nejvíc mě baví animáky, protože se tam člověk vyblbne, ale když je dobrý film, tak se na tom dá hrát taky velmi dobře,“ prozradil pořadu SHOWTIME.

50 odstínů šedi pro teenagery a Marek Lambora

Momentálně dabuje hodně zajímavý a odvážný snímek After, teenagerovskou verzi 50 odstínů šedi. „Dabuji Hardyna, kluka zamilovaného do Tes, je to taková romantika. Ale sklouzává to do intimních scén. Dá se to přirovnat k 50 odstínům šedi pro mladé. Ty intimní scény mi přijdou něžné, je to malinko drsnější, ale určitě ne úplně jako v 50 odstínech šedi,“ vysvětluje dabér. U scén se prý nečervená, erotické scény ve snímku nebere jako návod, ale někdy ho dokáže dostat náročná emotivní scéna.

Marek Lambora v Ohnivým kuřeti
Autor: FTV Prima Marek Lambora v Ohnivým kuřeti

Na dovolené s přítelkyní poznal Lambora svobodu, která mu chyběla

Marek Lambora je už více jak půl roku zamilovaný do bývalé Miss Andrey Bezděkové. Podle výpovědi herce, je i on v reálném životě romantik a na něžnostech si zakládá. „Rád přítelkyni chválím, rád takové věci říkám,“ přiznává Lambora stydlivě. Se svou láskou Andreou Bezděkovou se nedávno vrátil z Chorvatska, kde se znovu zamiloval. Tentokrát však do lodí. Chorvatské ostrovy dvojice prozkoumávala hlavně z moře.

Marek Lambora
Autor: profimedia Marek Lambora


„Loď mě velmi chytla, zažili jsme toho dost, je hezké koukat na pevninu na širým moři a nebýt ničím svázaný. Chytnete kormidlo a jedete tam a tam. Byla to svoboda, která mi asi chyběla. Vždycky mě fascinovaly lodě, katamarány. Přemýšlím, že bych si příští rok nějakou pronajmul,“ prozradil nadšeně herec ze Slunečné.

Jaký má Marek Lambora vkus na ženy prozradil v rozhovoru pro Prima Ženy.

Herec Marek Lambora prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že fanynky už zdaleka nechtějí jen podpisy.

Marek Lambora prozradil, co po něm chtějí fanynky. Podpisy to nejsou

Janek a Týna čekají miminko

Slunečná pokračuje. Jak to dopadne s Jankem a Týnou?

reklama

Související témata: Marek Lambora , přítelkyně , Andrea Bezděková , Slunečná , dabing , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama