zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zamilovaný Marek Lambora prožívá romantiku se svou Miss. Ukázal fotky z dovolené!

Lenka Nováková , Vydáno: 09.08.2021
Marek Lambora se konečně utrhl z pracovního kolotoče a vzal svou lásku Andreu Bezděkovou na letní dovolenou. Tu pojal zamilovaný pár trochu netradičně. Ačkoliv místo zvolili zcela tradiční a velmi typické pro Čechy.

reklama

Hvězda Slunečné a modelka spolu oficiálně randí už od půlky února, ale o jejich vztahu se spekulovalo už v říjnu roku 2020. Mladý pár prozradil svému instagramovému obecenstvu, že byli donuceni odkrýt jejich lásku kvůli pronásledování bulvárem. Marek Lambora si zkrátka lásku s Andreou chtěl hýčkat sám pro sebe.

Klasické Chorvatsko trochu jinak

Pár spolu zatím nebydlí, každopádně spolu vyráží na pravidelné výlety a během letních prázdnin si dvojice vyhradila pár dní na to, aby procestovala netradičním způsobem chorvatské ostrovy. Marek s Andreou se potápějí a Chorvatsko poznávají z malé jachty s pronajatým kapitánem. Nevšedně sdílní jsou i na Instagramu, kde svoje fanoušky provádějí svým romantickým výletem po kornatských ostrovech.

Bezděkové se Lambora líbil daleko dřív než před Slunečnou

Hlavní hrdina Slunečné neokouzlil bývalou Miss jen díky úspěchu v seriálu, líbil se jí už mnohem dříve. „Poprvé jsem ho viděla v Ohnivým kuřeti a říkala jsem si, co je to za sympaťáka. No, a o rok později…“ zasmála se Bezděková. Marka Lamboru sleduje čtvrt milionu lidí, proto se pár zpočátku obával reakcí žárlivých fanynek, nakonec bylo ale vše jinak. „Já jsem vůbec netušila, že Marek má takhle milý fanclub. Nepřišla mi žádná ošklivá zpráva. Chodily mi krásný vzkazy, takže Marek má opravdu hodný fanoušky,“ dodala sympatická brunetka. O jejím vztahu s Markem Lamborou prozradila více.

Když se Prima Ženy ptaly Marka Lambory na to, jaký typ žen se mu líbí, určitou odpověď nedostaly. „Nejdůležitější je pro mě, abychom si rozuměli, abychom se měli čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení,“ řekl Marek Lambora v rozhovoru pro Prima Ženy.

Herec Marek Lambora prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že fanynky už zdaleka nechtějí jen podpisy.

Marek Lambora prozradil, co po něm chtějí fanynky. Podpisy to nejsou

Janek a Týna čekají miminko

Slunečná pokračuje. Jak to dopadne s Jankem a Týnou?

reklama

Související témata: Marek Lambora , přítelkyně , Andrea Bezděková , Slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama