zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Slunečná pokračuje. Jak to dopadne s Jankem a Týnou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 06.08.2021
Seriál ze statku Slunečná od podzimu pokračuje ve své další sezoně. Ta bude opět napínavá a zamilovaná. Chybět nebudou intriky, nenávist, ale ani spravedlnost a šťastné úsměvy.

reklama

Po dramatickém jaru, které skončilo rozchodem Janka (Marek Lambora) a Týny (Eva Burešová), všichni správně tušili, že to nemůže dlouho trvat. Janek s Týnou musí vyřešit problém okolo Predraga (Predrag Bjelac), aby mohla jejich love story pokračovat. Týna přece čeká Jankovo dítě!

Slunečná nebude zalitá sluncem

Všechno vypadá harmonicky, ale do plánu – svatba, děti a dovolená v Jugoslávii – promluví Johnova dcera Anna (Zuzana Kajnarová). Ukáže se totiž, že ji všichni podcenili a její návrat k rodině nebyl vůbec láskyplný. Anna se rozhodla, že se Johnovi a celé jeho rodině pomstí za to, že ji nechali jako malou v Německu. Samozřejmě, že to nese nejhůř Hana, protože ona svoji dceru miluje.

John Linhart (Maroš Kramář) najde překvapivou lásku, a když už vše vypadá, že klidný a rodinný život je na spadnutí, přijde velké vystřízlivění
Autor: FTV Prima/ Slunečná John Linhart (Maroš Kramář) najde překvapivou lásku, a když už vše vypadá, že klidný a rodinný život je na spadnutí, přijde velké vystřízlivění

John Linhart (Maroš Kramář) najde překvapivou lásku, a když už vše vypadá, že klidný a rodinný život je na spadnutí, přijde velké vystřízlivění. A tak Hana (Eva Holubová), jako jeho ochránkyně, musí vyrazit do boje.

Nové postavy zamíchají dějem

Na Slunečné se nečekaně objeví Božena (Regina Rázlová), matka Lídy (Dana Batulková), a rozhodně to není vítaná návštěva.

Božena se po letech vrací na Slunečnou, a tím překvapí svoji dceru Lídu. A rozhodně to není plánovaná návštěva.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Božena se po letech vrací na Slunečnou, a tím překvapí svoji dceru Lídu. A rozhodně to není plánovaná návštěva.

Tom (Filip Blažek) s Erikou (Kristýna Kociánová) před sebou mají krásný život. Nic na tom nemůže pokazit ani fakt, že se vedle Eriky objeví známá z mládí – Simona (Monika Timková).

Tom (Filip Blažek) s Erikou (Kristýna Kociánová) před sebou mají krásný život. Nic na tom nemůže pokazit ani fakt, že se vedle Eriky objeví známá z mládí – Simona (Monika Timková)
Autor: FTV Prima/ Slunečná Tom (Filip Blažek) s Erikou (Kristýna Kociánová) před sebou mají krásný život. Nic na tom nemůže pokazit ani fakt, že se vedle Eriky objeví známá z mládí – Simona (Monika Timková)

Karolína (Denisa Nesvačilová) se rozhoduje, jestli se vrátí do Irska, nebo dá šanci lásce ze Slunečné.

Karolína (Denisa Nesvačilová) se rozhoduje, jestli se vrátí do Irska, nebo dá šanci lásce ze Slunečné
Autor: FTV Prima/ Slunečná Karolína (Denisa Nesvačilová) se rozhoduje, jestli se vrátí do Irska, nebo dá šanci lásce ze Slunečné

Vilda (Lukáš Langmajer) se bojí, že se k němu Sylva (Bára Jánová) vrátila jen z toho důvodu, že je ředitel, a proto vymyslí s Jankem plán, který však moc nefunguje. Tak se rozhodne to rozstřelit svatbou. Vezme si Sylva tentokrát obyčejného řidiče?

Profesor (Jan Šťastný) musí s Rózou (Lucie Benešová) naposledy zabojovat proti svému synu Jirkovi, který se dostal na šikmou plochu, a zachránit svoji vnučku. Kratinovi mají doma nastěhované tři babky, což domácí pohodě nepřidá. Slaninová (Jana Stryková) se marně snaží dostat Pavla (Karel Zima) do práce. Řeháková (Martina Preissová) by ráda našla štěstí jinde, když na ni Aleš (Norbert Lichý) trochu kašle.

Zuzana Dolejšová (Eva Decastelo) dostane Radka (Leoš Noha) do protialkoholní léčebny a doufá, že ho tím zachrání. Jenže rodinná firma nemůže zůstat ladem, a tak se na Slunečné objeví Radkův bratranec Libor Dolejš (Jiří Ployhar), který svého příbuzného nezapře a bude Zuzaně zatápět podobně jako Radek. Rokytová (Regina Řandová) se pokusí zbavit Rokyty (Josef Polášek), ale nakonec zvítězí láska.

Nemůžete se dočkat nových příběhů ze seriálu Slunečná? Sledujte Slunečnou on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , Janek a Týnka , novinky

reklama

Přečtěte si také

reklama