zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bezděková o Lamborovi: Líbil se mi už v Ohnivém kuřeti. Na Slunečnou se nedívám

Marek Lambora s přítelkyní Andreou Bezděkovou.
Autor: Se souhlasem Marka Lambory Marek Lambora s přítelkyní Andreou Bezděkovou.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 26.02.2021
Česká Miss roku 2016 Andrea Bezděková už nějaký ten pátek randí s hvězdou seriálu Slunečná Markem Lamborou. Svůj vztah si chtěl zamilovaný pár nechat co nejdéle pro sebe. Bohužel jim to nevyšlo a při valentýnské procházce Prahou je načapali fotografové. Andrea teď promluvila o tom, jak se s Markem seznámili. A co říká na jeho milostné scény s Evou Burešovou v seriálu Slunečná?

reklama

Bývalá miss zažívá hned několik změn. Nově se přestěhovala do bytu v centru Prahy. V jejím životě už je to šestá zastávka a teď se nachází v procesu zútulňování hnízda. „Zařizování mám ráda moc, ale teď zjišťuju, že jsem takovej recyklátor, protože spoustu věcí mám od svých přátel. Teď ještě čekám na svůj vysněný obraz, měl by být velikánský,“ prozradila v pořadu ShowTime. 

A jak veřejnost vzala zprávu, že zrovna Andrea chodí s miláčkem dívek Markem Lamborou? „Já jsem vůbec netušila, že Marek má takhle milý fanclub. Nepřišla mi žádná ošklivá zpráva. Chodily mi krásný vzkazy, takže Marek má opravdu hodný fanoušky,“ směje se sympatická brunetka. Ta si ostatně povolání svého přítele vyzkoušela. A to v seriálu Sestřičky, kde si střihla menší roli. „Byl to velice silný zážitek a moc mě to bavilo. Mně se strašně líbí to prostředí. Bylo mi tam hezky,“ dodala modelka. 

Andrea Bezděková promluvila o vztahu s Markem Lamborou
Autor: profimedia Andrea Bezděková promluvila o vztahu s Markem Lamborou

 

Láska na první pohled?

Andrea prozradila, že text se s ní učil právě Marek. „My jsme si s Markem tu etýdku zkoušeli a bylo to tisíckrát horší než pak na place, protože hrát to s ním a dívat se na něj... nebylo to dobrý a byla jsem vystresovaná. Ale pak to ze mě všechno spadlo,“ vzpomíná Andrea.

Ve Slunečné by si prý klidně taky zahrála. I když tento seriál zrovna nesleduje, k čemuž se i přiznala: „Jak moc bude blbý, když řeknu, že nekoukám (smích)?“ Jednu výhodu to má, aspoň nemusí žárlit na milostné scény, které občas Marek má se svou seriálovou partnerkou Evou Burešovou. „Beru to, že je to práce, že je to v pořádku, ale byla jsem i v divadle a ty líbací scény... ale je to práce a respektuju to,“ směje se. 

A kde že se vlastně s Markem poznali? „Poprvé jsem ho viděla v Ohnivým kuřeti a říkala jsem si, co je to za sympaťáka. No, a o rok později...“ Zřejmě to tedy byla láska na první pohled. 

Marek Lambora zveřejnil na Instagramu fotku se svou láskou.

První fotka Marka Lambory s jeho novou láskou! Co prozradil o jejich vztahu?

reklama

Související témata: Slunečná , Andrea Bezděková , Marek Lambora , Slunečná , Ohnivé kuře

reklama

Přečtěte si také

reklama