zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

První fotka Marka Lambory s jeho novou láskou! Co prozradil o jejich vztahu?

Marek Lambora zveřejnil na Instagramu fotku se svou láskou.
Autor: Profimedia/IG mareklambora Marek Lambora zveřejnil na Instagramu fotku se svou láskou.
Lenka Nováková, kog , Vydáno: 16.02.2021
„Ano, jsem zamilovaný,“ prozradil herec Marek Lambora na Valentýna. Víc ale říct nechtěl. Až teď vyšlo najevo, že už skoro rok chodí s modelkou Andreou Bezděkovou. A dnes dokonce na svém Instagramu zveřejnil společnou zamilovanou fotku. Donutily je okolnosti. Co prozradil o jejich vztahu?

reklama

Marek Lambora nedávno přiznal, že je zamilovaný. Kdo je jeho vyvolená, ale nechtěl prozradit. Tajemství si nechal pro sebe, až do tohoto večera, kdy konečně zveřejnil fotku s modelkou a Miss 2016 Andreou Bezděkovou. Jak sám v instagramovém postu píše, donutila ho k tomu média. Lásku s Andreou si chtěl hýčkat sám pro sebe, a jelikož se o této dvojici spekuluje už několik měsíců, dlouho se mu to dařilo!

 

 

„Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, kterou každý máme a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit. Proto jsme si s Andreou chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva,“ napsal v příspěvku.

Přiznal, že o své lásce se chystal promluvit veřejně, ale média ho předběhla: „Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně. A tak mě mrzí, že nám privilegium to říci jako první vzal „pan fotograf“, který nás dvě hodiny sledoval na procházce. Každopádně bych chtěl říct, že jsme šťastní,“ dodal. Podle Lambory prý bylo velmi nepříjemné zjistit, že jim šel celou dobu někdo v patách. 

Marek Lambora vyhraněný typ nemá

Marek Lambora před Andreou chodil s blondýnkou, herečkou Šárkou Vaculíkovou. „Nejdůležitější je pro mě, abychom si rozuměli, abychom se měli čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení,“ řekl Marek Lambora v rozhovoru pro Prima Ženy.

Je Marek Lambora zamilovaný?

Je Marek Lambora zamilovaný? A co nejšílenějšího udělali herci ze seriálu Slunečná z lásky?

reklama

Související témata: Marek Lambora , herci Slunečná , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama