Seriály a filmy

14. února 2021 06:59

Je Marek Lambora zamilovaný? A co nejšílenějšího udělali herci ze seriálu Slunečná z lásky?

Seriál Slunečná je lásky plný. Proto jsme se u příležitosti dne svatého Valentýna zeptali největších hvězd na jejich lásky. Zajímalo nás také to, co pod vlivem „růžových brýlí“ dokázali hlavní hrdinové vyvést? A samozřejmě jestli jsou právě teď zamilovaní?

„Jestli si dobře pamatuji, byl to žíhaný boxer,“ odpověděl s nadsázkou Vladimír Polívka čili embryolog Lukáš Verner ze seriálu Slunečná na dotaz, jestli si pamatuje na svoji první opravdovou lásku, když jsme ho na krátký rozhovor zastihli během natáčení Slunečné.

Sledujte valentýnské video s herci seriálu Slunečná:

To Denisa Nesvačilová alias Karolína je se svojí první láskou stále v kontaktu. „Shodou okolností bydlí teď kousek ode mě, a dokonce jsme si před nějakou dobou volali,“ říká. Nadšení pro život je jí vlastní, takže vzpomenout si na největší šílenost, kterou v zamilovaném opojení udělala, Denise chvíli trvala. Nicméně v rozhovoru nám nakonec jednu prozradila.

Také Marek Lambora čili hlavní playboy Janek Linhart ze Slunečné vzpomenul svoji první lásku a také měl v plánu pořádnou šílenost. Jakou? I na to najdete odpověď v našem videu. Jen pro jeho fanynky máme špatnou zprávu – Marek Lambora je aktuálně zamilovaný!

A v této otázce má jasno i Roman Tomeš (Tony), který je nejen na svatého Valentýna totálně zamilovaný do svých synů Jonáše a Kristiána a hlavně do své manželky Míši, kterou určitě znáte ze seriálu Sestřičky, kde hraje tak trochu bláznivou sestřičku Barču.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.