Marek Lambora prozradil, co po něm chtějí fanynky. Podpisy to nejsou

Šestadvacetiletý Marek Lambora si získal ženská srdce po celé republice díky seriálu Slunečná. Dalo by se říci, že společně s Evou Burešovou patří mezi nejslavnější televizní herce. I popularita známých osobností se ale mění, požadavky fanoušků jsou teď úplně jiné.

Když se Marka Lambory zeptáte na to, proč je seriál Slunečná tak oblíbený, má poměrně jasný názor. „Myslím, že je to náhoda, že si lidé seriál oblíbili. Je to romantický žánr, ten je tady dlouho. Je vidět, že telenovela tady má svoje místo,“ říká herec v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Nechci říct, že se tím moje kariéra nastartovala, ale moje kariéra nabrala vyšší obrátky,“ vysvětluje Lambora, který se představil ve výraznější televizní roli už v seriálu Ohnivý kuře.

Sladká objetí od fanoušků seriálu

Málokterý herec v Čechách je momentálně tak oblíbený jako právě talentovaný Marek Lambora. „Moje oblíbenost asi vznikla tím, že moje postava ve Slunečné, Janek Linhart, je prototyp správného chlapa. Dravý byznysmen, romantik, má hodnoty na správném místě. Myslím si, že si mě s ním diváci spojují,“ dodává herec.

Od fanoušků také dostává dárky. „S Evičkou Burešovou jsme natočili instastories, kde jsem jedl sladkost. Takže většina dárků, které od fanoušků dostávám, jsou sladkosti. Chodí mi hodně banánky v čokoládě. Až je přestávám mít rád,“ směje se současný idol mladých dívek. Po Markovi ale překvapivě nechtějí autogramy. „Naše generace přešla na objímání. Přímý kontakt je asi zážitek. Po divadle přišly tři mladé slečny, dali jsme podpis, pak jsme se vyfotili. Jedna po druhé mě poprosily, jestli bychom se mohli obejmout. Ale teď je to v pandemii náročnější,“ vysvětluje.

Marek Lambora změnil image

Na rok 2020 si Lambora na rozdíl od ostatních herců stěžovat nemůže. „Během pandemie jsem toho natočil tolik, že jsem toho nikdy tolik nenatočil,“ říká s úsměvem.

Jedním z filmů, kde si zahrál hodně specifickou rockovou hvězdu, byl snímek Ubal a zmiz. I tady se ale musel poprat s jeho charakterem ze Slunečné. „Hledali jsme styl, jak bych měl vypadat, abych se odlišil od Janka Linharta. Nakonec tam mám bílou hlavu načesanou do takového číra jako Travolta,“ říká herec.

Marka Lamboru můžete v úterý ve 21:35 vidět na Primě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.