zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Lambora o konci Slunečné: Naučil jsem se, že umím i vybuchnout

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová , Vydáno: 20.10.2021
Ačkoliv ho diváci ještě vídají na televizních obrazovkách, on už kapitolu Slunečná oficiálně uzavřel. Marek Lambora se popularitu učí zvládat za pochodu. Během posledních dvou let se zamiloval nejen do ženy, ale také do kamery, a díky intenzivní práci na seriálu se o sobě dozvěděl úplně nové věci.

reklama

  • Na televizních obrazovkách momentálně čekáte s Evou Burešovou trojčata. Dovedete si představit sebe v takové roli?

Ne, vůbec! Já myslím, že mi ze začátku bude stačit úplně bohatě jedno… asi bych chtěl dvě, ale myslím, že je na to ještě chvíli čas.

  • Slunečná vám v podstatě ze dne na den přinesla ohromnou popularitu, jak se s tím dá vyrovnat?

Myslím, že se to člověk nikdy nenaučí. Nejtěžší na tom je to, že se nikdo nenarodí s návodem, jak to zvládat. Takže se s tím učíte pracovat během toho, co se to děje. Už jsem si na to nějakým způsobem zvykl, ačkoliv to pro mě není zatím nijak hrozné. Ta setkání jsou většinou milá. A na druhou stranu, herci by bez fanoušků a podporovatelů nebyli…

Marek Lambora po dotočení seriálu Slunečná
Autor: profimedia Marek Lambora po dotočení seriálu Slunečná
  • Úspěšné televizní projekty mohou herce poměrně krutě zaškatulkovat. Pracujete strategicky na tom, aby se to u vás nestalo?

Samozřejmě, je to jedna z věcí, nad kterými přemýšlíme s mojí manažerkou, ale ty dva roky ještě nejsou tak hrozné. Ačkoliv seriál překonal naše očekávání a myslím si, že asi i očekávání televize Prima. Ale nebude to tak strašné, jako kdybych točil ten seriál třeba deset let.

  • Přemýšlíte teď více nad výběrem rolí?

Většinou když mi přijde nějaký pěkný projekt před kamerou, tak po tom šahám docela hned. Vždy musí proběhnout to kolečko, jako je scénář, jaká je ta postava, kdo to dělá, ale já se teď poslední dva roky zamiloval do kamery, tak je pro mne snazší to přijímat.

Marek Lambora v pořadu Show Jana Krause
Autor: profimedia Marek Lambora v pořadu Show Jana Krause
  • Slunečná už se dotočila, prožili jste si i dotočnou. Jaké jste měl pocity vy? A kdo byl nejvíc dojatý?

Nevím, kdo byl nejvíc dojatý, dojatí jsme byli všichni (usmívá se). Tak nějak se to v nás všech pralo, protože to byl takový tábor. Potkáváte se skoro každý den s těmi stejnými lidmi a najednou to skončí. Už se s nimi v takové sestavě nikdy neuvidíte. Já jsem to měl tak napůl, byl jsem rád, že to skončilo, že jsme to dovedli do cíle a myslím, že se za to nemusíme stydět. Všichni jsme dělali, jak nejlépe umíme. Na druhou stranu mi to bude šíleně líto a budu na to vzpomínat v dobrém.

  • Co vás natáčení takového seriálu naučilo, dozvěděl jste se o sobě něco nového?

Ježišmarjá, třeba to, že člověk zvládne víc, než si myslel. Někdy je těch věcí, co člověk na natáčení a okolo něj dělá, hodně. Málo spánku, únava, stres, to vše ukazuje, že toho dovede zvládnout mnohem víc, než si myslel. A zároveň jsem přišel na to, že umím i vybouchnout, i to jsem se o sobě naučil.

  • S Evou Burešovou jste se stali přáteli. Budete se vídat i po natáčení?

Určitě, já myslím, že se ještě někde potkáme (směje se).

Marek Lambora v nové osmidílné minisérii od autorské dvojice Kateřiny a Jitky Bártů přinese napínavý psychologický příběh o přetvářce a lhaní v žánru černé komedie.

Marek Lambora jako farář! Prima chystá novou minisérii Půlnoční zpověď

Marka Lamboru s psychologem Radkem Ptáčkem a fotografkou Marií Tomanovou uvidíte dnes v Show Jana Krause na Primě ve 21:35.

Herec Marek Lambora, který mimo jiné hraje i v seriálu Slunečná

Žádný vyhraněný typ nemám, říká o ženách Marek Lambora ze Slunečné

reklama

Související témata: Show Jana Krause , FTV Prima , Marek Lambora , Show Jana Krause , rozhovor , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama