Celebrity

25. října 2021 06:10

Petra Kloidová

Agáta Hanychová o účasti v Like House: S Prachařem si práci navzájem nehodnotíme

Agáta Hanychová před odchodem do vily: Kdo se bude starat o děti?

Agáta Hanychová už 25. října vstoupí do druhé série reality show Like House. Na předchozí účastníky má jasný názor, zatímco u svých spoluúčastníků si vytvářet předsudky dopředu nechce. Na natáčení si bere hlavně tepláky. „Chci, aby mě lidé viděli takovou, jaká jsem,“ říká.

  • Když jste se rozhodovala, zda půjdete do reality show Like House 2, koho jste zařadila do rozhodovacího procesu?

Na prvním místě byla moje matka a Pavel Novotný. Kdykoliv mám takovou podobnou nabídku, tak jim volám. Oba dva mi řekli, že když mám vystudovanou vysokou školu sociálních médií a živím se Instagramem, takže vůbec nevědí, proč jim volám. Pak jsem se samozřejmě ptala svého manažera, svých dětí a můj syn, když to slyšel, tak měl strašnou radost.

  • Jak probíhají praktické přípravy odjezdu matky do reality show? Navařila jste dětem dopředu, nebo to necháváte na mamince?

Nakoupila jsem psí konzervy, což bude vypadat, že jsou pro děti (směje se). Ptala jsem se mámy, jestli mám navařit, ta mi řekla, že určitě ne. Takže si sbalím pár tepláků, protože budu pořád jen doma, že jo, myslím tím Like House, a pojedu si odpočinout (směje se).

  • Jiní účastníci reality show si najímají stylistky kvůli natáčení, vy tedy outfity připravené nemáte?

To nemám. Já chci, aby mě tam lidé viděli takovou, jaká jsem. Asi tam nebudu chodit ve večerních šatech, to by vypadalo směšně.

  • Budete mladším spoluúčastníkům v Like House vařit?

Když budou mít hlad (směje se). Určitě bych je ale ráda naučila vařit. Každopádně tam nechci být za paní, která jim tam bude uklízet a vařit. Já myslím, že takovou službu měly ty děti dost dlouho od svých rodičů. Je jim všem osmnáct, takže by se už měli postavit na vlastní nohy. Ale přijde mi, že tihle lidi jsou chytřejší než ti, kteří byli v první sérii. Takže myslím, že zvládnou uvařit i rýži, ne jako chlapec v první sérii.

  • Vy už jste se s influencery viděla. Jsou tam někteří, kteří jsou vám víc sympatičtější, nebo naopak jiní, kteří tolik ne?

První, co jsem si řekla, když jsem je viděla, bylo: ty vole (směje se). Viděli jsme se společně dvě hodiny na focení, kde bylo spoustu dospělých lidí, takže já se bavila s nimi. Se spoluúčastníky jsem se vůbec nebavila, protože si chci vše nechat až do vily. Nechci si vytvářet předsudky, samozřejmě jsem si je přidala na Instagramu, ale vlastně se na ně ani nedívám, abych si na ně vytvořila neutrální názor.

  • Říkala jste o své nové práci i bývalému manželovi Jakubovi Prachařovi?

Říkala jsem mu to. Ale já mu také neříkám, jakou práci má brát. Navzájem si svoji práci nehodnotíme.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.