Celebrity

27. prosince 2021 14:00

Milan Rozšafný

Monika Bagárová se vzpamatovává z rozchodu s Muradovem, on si užívá luxusu. Je v tom nevěra?

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová začíná se svou dcerou novou etapu života. Našel si její bývalý partner Makhmud Muradov za ni v Uzbekistánu už náhradu?

Zatímco jiné celebrity se o Vánocích chlubily zamilovanými fotkami u stromečku, populární zpěvačka Monika Bagárová přiznala během svátků fanouškům smutný fakt. Rozešla se totiž se svým dlouholetým partnerem a otcem jejich roční dcery Ruminky Makhmudem Muradovem. „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ napsala Bagárová na Instagramu.

Vztah na dálku

O jejich partnerské krizi se spekulovalo již řadu měsíců, rozchod v tomto svátečním období ale přesto nečekal asi nikdo. Zápasník MMA trávil poslední rok většinu času v rodném Uzbekistánu, kde slaví ještě větší sportovní úspěchy než v Čechách a věnuje se zde také podnikatelským aktivitám. Bagárová pak odloučení přiznávala, partnerskou krizi však nikoliv. „Tráví tam hodně času, troufla bych si říct, že i třičtvrtě roku. Tento rok je hodně často pryč v rámci zápasů a přípravy,“ řekla zpěvačka v pořadu Showtime před několika týdny.

Zatímco Bagárová je zasypávána od svých fanoušků i ostatních celebrit slovy útěchy, Makhmud se na Instagramu ani v médiích k rozchodu dlouho nevyjadřoval. Místo toho sdílí příspěvky týkající se jeho milovaného sportu a objevuje se na rozesmátých fotkách z luxusní rezidence s významnými tvářemi Uzbekistánu, kde evidentně není o zlato nouzi. A řada zpěvaččiných fanoušků mu to dává na sociálních sítí pořádně „sežrat“.

Muradovo vyjádření

Vztah na dálku možná opravdu nemusel být jediným důvodem pro krach jejich lásky. Začínají se šířit spekulace o tom, že Muradov si našel ve své domovině novou partnerku, což měla být pro Bagárovou samozřejmě poslední kapka. S touto informací přišel web Extra.cz s odkazem na blízké zdroje. Drby o tom, že by rodinu opustil, však "Mach" stejnému webu popřel a k rozchodu se konečně poprvé vyjádřil.

„Mně je to jedno, co si o mně lidé myslí, co o mně píší, nebo říkají. Mě jejich názor vůbec nezajímá. Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo,“ řekl Muradov pro Extra.cz. „Za konec vztahu vždycky mohou oba. Netvrdím, že jsem ideální člověk. Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní," dodává.

Jak se tedy zdá, celá záležitost okolo hvězdného rozchodu bude možná ještě komplikovanější. Monika Bagárová už se ale měla údajně odstěhovat z jejich společného bydlení a těžké chvíle prožívá se svou roční dcerou. MMA zápasník, s nímž žila zpěvačka od roku 2018, pak nejspíš i nadále zůstane v rodném Uzbekistánu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.